Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire rúghatok be egy üveg...

Mennyire rúghatok be egy üveg bortól, ha húzóra iszom, de előtte 1-2 órával ettem?

Figyelt kérdés

19F, 185 cm, 75 kg

Korábban gyakrabban ittam, most ritkán, de képes vagyok töményből fél liter feletti estét produkálni.

Ezek alapján mennyire árthatna egy üveg bor húzóra?



2020. nov. 28. 01:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyira, mint 3 deci töménytől, azt csak te tudod hogy attól mennyire szoktál berúgni.
2020. nov. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Figyelembe véve, hogy húzóra vagy nagyon rövid idő alatt ittam meg?
2020. nov. 28. 01:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek eleg hamar hanyas lenne a vege. Minek kellene huzora meginni? Igyal akkor mondjuk 2 uveg bort, aztan ennyi, de ne huzora.
2020. nov. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadás? Majdnem biztos a hányás szerintem.
2020. nov. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"képes vagyok töményből fél liter feletti estét produkálni."

Te már szívós szeszkazán vagy, egy üveg bortól nem kell betojnod.

2020. nov. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg bor az kb. semmi. Van, hogy veszek egy üveg száraz fehéret snack mellé, és van egy fél literes poharam. Na most ha abba kitöltöm egy húzásra megiszom, marad 2dl az üvegben, azt meg 1 óra múlva. De ezalatt megiszok vagy 2 liter ásványvizet 1 óra alatt, mert dehidratál a bor.
2020. nov. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Bár amúgy utálom a bort, nem tudom miért ittam azt mostanában, csak whiskeyt szoktam, és csak akkor, ha ünneplek.
2020. nov. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Jezusom mennyi alkoholista van itt. :D En konkretan ket pohar (!) bor utan kifekszem, de ugy hogy reggelig fel sem kelek, vagy 6 feles utan. Egyebkent ha lemegy fel liter tomeny akkor egy uveg bortol konkretan nem kell nagyobb csapast varni.
2020. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy uveg bor kaja utan? Valamivel csak le kell obliteni! :) Nem hiszem, hogy nagyok kifektet ... en mar fozes kozben is beszoktam puszilni egy uveggel ... utana johet a kaja utani is.


De nem kell huzora meginni ... iszogasd el poharbol ... beszelgetes kozben ... vagy hova sietsz? Haza kell erni a kijarasi tilalomra? :D

2020. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

"Jezusom mennyi alkoholista van itt"


Nem alkoholista (még) ... csak részeges.

2020. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!