Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire rúghatok be egy üveg...

Mennyire rúghatok be egy üveg bortól, ha húzóra iszom, de előtte 1-2 órával ettem?

Figyelt kérdés

19F, 185 cm, 75 kg

Korábban gyakrabban ittam, most ritkán, de képes vagyok töményből fél liter feletti estét produkálni.

Ezek alapján mennyire árthatna egy üveg bor húzóra?



2020. nov. 28. 01:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2020. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

De nem is az uveg borral van a baj, 55 kilos nokent nekem egy este alatt 2 is lecsuszik, pedig ritkan iszom, de birom az alkoholt.

Itt azzal van a baj, hogy a kerdezo huzora akarja, ennek semmi ertelme.

2020. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 LoveXO válasza:
Semmiképp ne idd húzóra mert annak amúgy sincs semmi értelme.Inkább igyál 5 percenként egy pohárral,nem lesz sokkal masabb a hatása.Ráadásul lehet az életbe tobbet nem fogod kívánni.Velem is ez volt.Megittunk három üveggel,azóta nem kivanom oedig kedvenc italom volt a bor.
2020. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!