Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van valamilyen trükk a whisky...

Van valamilyen trükk a whisky iváshoz? Egyszerűen nem tudom meginni csak keverve, nem jó a számnak vagy kihányom. Létezik valami taktika az erősebb alkoholok ívásához?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 09:29
1 2
 11/17 Phoney ***** válasza:
100%
Ha semmilyen tömény alkohol nem tudsz meginni, arra nem nagyon van trükk. Igyad kisebb kortyokban, illetve igyál jobb whiskyt. Az elmúlt 10 évben sajnos eléggé felment az élvezhető whiskyk ára, főleg a skótoké.
2020. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A hűtés ami úgy nekem is segített, Jack Danielst és Jim Bimet ittam. Nem erőltetni akarom, illetve nem buli vagy ilyesmi miatt, nem tudom, bejön a feelingje, elegánsnak tartom, de azt nem, hogy kiköpöm. Kis kortyokban tényleg működik, hűtve
2020. dec. 9. 11:32
 13/17 anonim válasza:
Ne igyál. Kész pont. Miért akarsz annyira whisky-t inni? Idd azt, ami jól esik.
2020. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azért akarok whiskyt inni, mert nem tudok, ha majd menni fog valószínűleg nem is fog érdekelni
2020. dec. 9. 11:36
 15/17 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Hűtés is fölösleges Single Maltoknál (szintén elvesz mind az illet mind az ízélményből) eleve csak a bourbon whisky ket "illik" szokták.


Nálunk is azért "divat" ha szabad ilyet mondani mert ha ihatatlan a pia a hűtés/hígítás enyhíti az ízeket/illatokat, ezt érthető buliban/rossz piánál.

2020. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Hígítsd fel szódával, szénsavas vízzel, de akár sima mentes vízzel is. Ezzel nem kevered, hiszen nem adsz hozzá plusz ízt, de nem lesz annyira tömény.
2020. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igyad lassan
2020. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!