Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az unicumok azok jó alkoholos...

Az unicumok azok jó alkoholos italok?

Figyelt kérdés
Leginkább a sima unicum érdekelne. De úgy tudom van több fajta. A jager nekem nem jön be, a sima mert túl émelygős az ize. A lila, zőld cimkés hubik, Almás beherowka, az a jager utánzat. Nem tudom mi a neve. Ezek bejönnek. Illetve a bor párlatok is.

2020. dec. 14. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi akadalyoz meg benne hogy vegyel egy 0.05-os mini Unicumot es megkostold? Ha itt oten azt irjak hogy finom, oten meg hogy okadek, mire mesz vele?


Egybkent ha a Jagermeister nem jott be, sztem az Unicum se fog.

2020. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a hagyományos Unicum.Nekem jobban ízlik mint a Jägermeister .
2020. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:

A növényi likőr egy igen költséghatékony műfaj, úgyhogy ja.


Az eredet Unicum az árkategóriája legjobb röviditalai közé tartozik, és attól függetlenül is magabiztos közepesnek nevezhetjük, ami köznapi igényekkel „jót” jelent. De csak ha bírod a keserűt.


A szilvás változat talán egy árnyalattal gyengébb, de cserébe nem keserű.


A Next a sorozat „hülyegyereke”, ugyan szintén nem keserű, de nem üti ugyanazt a szintet, mint a másik kettő.


Ha a Jäger azért nem jött be, mert „émelygős” az íze, akkor az Unicumot érdemes kipróbálnod. A Jäger szerintem az egyik leggyengébb a „márkás” növényi likőrök közül, kb. azért sikeres, mert az is meg bírja inni, aki minden rövidet utál.

2020. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!