Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik pincészet muskotálya...

Melyik pincészet muskotálya az ami igazán édes és könnyen iható?

Figyelt kérdés

Karácsonykor anyósomék érkeznek hozzánk és a kedves mama egyszer eljött velünk étterembe, ahol édes fehér bort kért és mint kiderült, muskotályt kapott. Egyáltalán nem boros, de az nagyon bejött neki. Én is megkósoltam és baromi édes volt, tipikus "ivó bor". Tudtok ajánlani valamit amiből nem lóg ki az alkohol kicsit sem és nem savas?

Viszonyításnak mondom, hogy a száraz fehérektől, mint egy jó chardonnay, furmint, vagy a kevert borok, mint a Nyakas féle Aligvárom azonnal ökölbe húzzák az arcát. :D Szóval tényleg valami baromi édes cuccot keresek neki.



2020. dec. 21. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tokaji, a lidlben lehet kapni egy finom fajtát, sárgamuskotály
2020. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Aldiban/Lidlben sűrűn veszek bort, tök jók vannak, legalábbis száraz fehérben Laposáéktól és másoktól, de az édesekkel nem voltam képben egyáltalán.
2020. dec. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!