Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi olyan jó ebben a Corona...

Mi olyan jó ebben a Corona sörben? 19/f

Figyelt kérdés

Tudom hogy főleg idén nagyon felkapott lett, de haverom 3 éve csak ezt issza.


Mármint ha megyünk/mentünk ki kocsmába is, ő felest nagyon ritkán ivott. De mivel ez meg drágább sör, nálunk falun nagyjából senki nem issza rajta kívül.

De a kocsmáros minden szerdán amikor jön az áru rendel neki 1 kartonnal (6 üveg), mert tudja hogy minden hétvégén megyünk, és ő csak azt issza (persze ha úgy van hogy olyan helyen vagyunk ahol ez nincs, akkor más sört is megiszik).


Szerintem nincs semmi olyan extra íze ami végett megérne ennyi pénzt...



2020. dec. 23. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta, kukoricás... Jah és korona járvány van.
2020. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Izlesek es pofonok, am szerintem is szar
2020. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kommerszből a Miller jobban ízlik. Csak nem Miller-19. Bár nálunk van Müller... De az meg Joghurt és nem sör.
2020. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
100%
Semmi, ár/értékben nagyon gyenge sör, legalábbis a magyarországi árán.
2020. dec. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs.Még nem ittam.De elolvastam miből tevődik össze ez a sör:

"Víz, Árpamaláta, Kukorica és/vagy rizs, Komló, Antioxidáns: E300, Habstabilizátor: E405"


Nem valami bizalomgerjesztő.Ez alapján nem vennék ilyent.És még drága is.

2020. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menő partisör, filmekben sokan isszák ezért el lehet adni, ezeknek a söröknek semmi értelme.
2020. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az importálás miatt elég drága, ennyiért már tisztességes söröket is lehet inni. Amúgy leginkább arra való, hogy valami tengerparton igya az ember 280 fokban 100% pára mellett, Magyarországon ezt a kategóriát remekül le lehet fedni egy átlag cseh sörrel, ami jobb minőségű és féláron adják.
2020. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!