Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok hasonló sört a Duvelhez?

Tudtok hasonló sört a Duvelhez?

Figyelt kérdés

Eddig a barna kozelen kivűl csak az a sör ízlett...


Ittam még corona extrát, de rossznak találtam, illetve millert de azt ki kellett öntenem, s attól a 3 kortytól amit ittam a fejem is megfájdult. Nagyon rossz.



2017. szept. 24. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján elég zsákbamacska bármit is ajánlani.
2017. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért?

Talán valamelyik általam rossznak talált hasonlít valamelyik általam jónak ítélthez?

Én elég noob vagyok...

2017. szept. 24. 16:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a Corona Extra drága, asszem 0.35 liter 490 Ft. És nem ízlett. Egyrészt vízes, másrészt van egy kellemetlen utóíze.

A Miller pedig ugyanannyiba kerül mint a Kozel, de kevesebb mennyiségileg, vagyis drágább. Valamint számomra enyhe vizelet íze volt.

A kozel világos nekem bejött, nekem ez egy ilyen olcsó, alap, elfogadható, végülis finom, de semmi extra sör.

A Barna változat akkor már érdekesebb, de az áruk egyezik.


A Duvel pedig nagyon ízlett, valahogy más az álaga is, nagyon kellemesen habosodik és van egy karaktere amit sajna nem tudok megfogalmazni.


De 900 Ft 0.33 literért azért kicsit húzós.

2017. szept. 24. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami belgát. Ennyi.
2017. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami tetszett neked a Duvelben az a belga élesztős ízvilág. Gyakorlatilag bármelyik erősebb belga sört kóstolhatod, valami hasonlót fogsz érezni: Kwak, Corsendonk Agnus Dei, Delirium Tremens, Bush - csak hogy egy párat említsek. Ezeket még az Intersparban is lehet venni.
2017. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!