Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholista apám összetört...

Alkoholista apám összetört pálinkásüveget a garázsban, a beton alkoholban úszik (ő elment aludni, úgy hagyva mindent), hogy kezeljem, hogy ne legyen akkora a bűz?

Figyelt kérdés
Öntöttem rá vizet, hogy valahogy oldódjon, de ugye nem szeretném még jobban szétáztatni a garázst. Dobtam rá két talált textilt, amik nem kellenek és valahogy felszívhatják, de ennél sokkal több kellene.
2020. dec. 26. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk a házimunka rovatba, mert a takarítás oda tartozik. Kivéve, ha nem feltakarítani akarja, hanem mondjuk felnyalogatni.
2020. dec. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Most indulok piájért, 10-es voltam.
2020. dec. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg van hamarabb elpárolog elvileg. De hát hideg van. Felitatni lehet gondolom, a maradék meg majd elpárolog.
2020. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk a cipőtök talpa lehet ragadni fog egy ideig ha arra jártok, attól függ mennyi a cukor benne.
2020. dec. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy... majd Ő, ha felkelt, szépen kidzsuvázza a garázst. Ne legyél már ilyen.
2020. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!