Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy Hennessy vagy Martell XO...

Egy Hennessy vagy Martell XO mennyivel nyújt többet mint egy sima VS vagy VSOP verzió?

Figyelt kérdés
Eddig "csak" sima 5-17.000 Ft közötti brandy/konyakot ittam,és gondoltam meglepem magam egy XO-val,ez az említett két cognac esetében 50.000 Ft körül van,aki esetleg kóstolta érez jelentős előrelépést az alaphoz képest?

2021. jan. 30. 16:11
 1/1 Cserlevente válasza:
91%

Elég nagy a különbség szerintem. Sokkal lágyabb, teltebb az íze egy XO-nak. Egy Martell XO-t vettem a mralkohol.hu oldalon pár hete és most is azt kortyolgaton. Nem olcsó, de mi sem élünk örökké. Próbáld ki, nem fogsz csalódni.


Itt vettem: [link]


Jelenleg nincs raktáron,de emailben kérdezz rájuk, hátha van.

2021. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!