Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legihatobb alkoholmen...

Melyik a legihatobb alkoholmentes sör?

Figyelt kérdés
Gyógyszert kell szednem ezért 1-1,5 hónapig nem ihatok sört. Eddig is csak jobb minőségű craftokat ittam esetleg néha valamelyik jobb Sopronit.

2021. febr. 6. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Barnabol a Kozel (kek dobozos), lagerbol talan a Heineken vagy a Gosser. A Dreher 24 meg a Sorponi Szuz az szerintem szornyu.
2021. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
(egyebkent mi akadalyoz meg benne, hogy a piacon fellelheto osszesen kb. 6 vagy 8 alkoholmentes fajtabol vegyel egyet-egyet es megkostold?)
2021. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alkoholmentesből olyan sokat nem ittam, de a szalon egész jó szerintem.
2021. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Mindegyik fos.
2021. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

A soproni szűz valami borzalom gejl édes, ráadásul olyan, mintha beleborítottak volna egy fél flakon domestost, az volt az egyetlen, amit kiöntöttem pár korty után. Én egy kicsit a Hineken-en és az Erdinger-en is hasonló édeskés mellékízt éreztem, de az nem volt vészes, az utóbbi mentségére, ő búza sör(az édes íz ott természetesebb). Ez a kettő hátulról dobogós nálam, nagyon nem jöttek be nekem.

Én alapjáraton nem vagyok oda a félbarna sörökért, de alkoholmentesből a Kozel félbarnája és a Dreher vörös jött be a legjobban. Talán azért, mert nem is ugyan azt várom tőlük, mint egy alkoholos lagertől, talán mert a pörkölt maláta erősebb íze jobban elnyomja a többi ízt, passz.

A többi, amit kóstoltam(Dreher 24, Stella, Szalon, Argus, Karlskrone) mind iható, de azért a jótól nagyon messze van.

2021. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
schlossgold
2021. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább a víz.
2021. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Próbáltam párat a Heineken a legjobb.
2021. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A tonik, mert esze ágában sincs sörnek hívni magát, viszont legalább finom.
2021. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Heineken +1
2021. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!