Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholmentes sör káros?

Az alkoholmentes sör káros?

Figyelt kérdés

Arra a megállapításra jutottam, hogy az alkoholmentes sör:


- jó izű ital

- frissitő hatású

- kevés benne a cukor (!!!!)

- kevés benne a mesterséges anyag

- olcsó


(nyilván vannak rettenetes alkoholmentes sörök, de bőven van korrekt is)


Ezzel szemben mondjuk a kóla meg a legtöbb üdítő tele van cukorral, mesterséges adalékokkal és drága is.


ugyhogy én pl alkoholmentes sört szeretnék csak inni, akár munka közben is, de sajnos mindenféle szociokulturális berögzödés miatt ezt nem hagynák a munkahelyemen.


2016. jún. 29. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem az alkoholmentes / ill. az alkoholos sor sem karos, HA MERTEKKEL fogyasztod. ha meg mertektelenul, akkor ugyanugy karos, mint minden mas is, nyaklo nelkul .
2016. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked ízlik egészségedre, én rühellem. Normális keretek közt nem káros, de normális keretek közt a rendes sör sem.
2016. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

25g szénhidrát van benne, de lassan szívódik fel. De ezzel nincs baj, csak számolni kell vele. Mennyi is az energia tartalma? 100kcal

5dl kiszerelést nézve.

2016. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

4 decis nekem bőven elég.


a kólával hasonlitsuk mondjuk

2016. jún. 29. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Főnököd mit mond erre? Kérj tőle engedélyt. Máx azt mondja nem. Addig meg nem tudhatod, hogy tilos-e.
2016. jún. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem teljesen egészséges, ha nem vagy gluténallergiás akár a teljes napi folyadékbeviteled pótolhatod vele, ellentétben az alkoholos sörrel.
2016. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sem a rendes, sem az alkoholmentes nem karos.
2016. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 A busz sofőr azért lehetőleg ne igyon alkoholosat. Ott az igenis káros.
2016. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem káros, még az alkoholos sem.


Én nem érzem a kettő közötti különbséget se. Bár lehet, hogy azért, mert nem vagyok szakértő.


Amit én iszom, az 355ml, és 50 cal, 3g cukorral.

Pl. a rakott krumplihoz való.

2016. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!