Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pálinka árak és főzés?

Pálinka árak és főzés?

Figyelt kérdés
Barack pálinkát szeretnék főzni. De háztól kb 1liter az 5e körül mozog, amíg a barack kilója legalább 800ft. 100l ad 12 litert akkor és ebben még nincs benne a főzési díj. Akkor érdemesebb megvenni háztól. Vagy ebben mi a buli annak aki főzi.

2021. febr. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem a Lidl-ben veszik a gyümölcsöt hozzá, hanem a fa alól a lehullottat.
2021. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam de aki nagyobb tételben főzi mint sem 3-4 fányi gyümölcs?
2021. febr. 23. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Megveszi a hullott gyümölcsöt apróért.
2021. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem gyümölcsösben érdemes érdeklődni.
2021. febr. 23. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha közvetlen ismerőseid körében nem tudsz gyűjtögetni, akkor igen.

Régebben én sok körtét adtam csak úgy ismerősnek, gyűjtöttem egy hordóba.

2021. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:D 12% kihozatal, baracknál? Ezt ki mondta?

6-8 körülbelül!

Azért azt tisztázzuk, hogy a hullott gyümölcsből, meg az ilyen hordóba gyűjtögetett gyümölcsből nem cefre lesz, hanem moslék, s abból nem pálinka lesz, hanem moslék párlat!

Annak aki főzi, annak az a buli benne, hogy van pálinkája, annak aki eladja, annak az a buli benne, hogy elad 5000-ért valamiféle fa alól összekotort, agyoncukrozott sz-rt, nem pálinkát!

2021. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Láttam 150 -ért barackot de ritka. 300 ért biztos kapsz. Eladásra nem érdemes venni mert drága a barack. Venni kell főzőt magadnak most már szabad főzni adózni se kell. Ha veszed drágán a gyümölcsöt meg főzeted is akkor anyagi csőd. Most csináltattam egy 100 literes főzőt a régii tönkre ment. Arany áron főzik. Ezért nem fizetek másnak
2021. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!