Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hauser gyümölcsborokról...

Hauser gyümölcsborokról vélemények?

Figyelt kérdés

Sparban láttam, megtetszett hogy csatos üvegben van. Arra gondoltam, hogy ajándékba szeretném megvenni egy nő ismerősömnek születésnapjára, aki szereti az édes italokat.


Aki kóstolta már finom, jó ajándékötlet lenne? Megéri az árát (1800 ft)? Az áfonya ízű érdekelne leginkább.



2021. márc. 21. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

viszonylag finom de nem az igazi sokat nem vesztesz vele próbáltam

de ha igazán finom gyümölcsbort innál vagy ajándékba adnál akkor a Sápi Timea,Mokos,Psenyeczky,Konytyos féle gyümölcs borokat ajánlanám igaz ezek drágább kategóriák 3000 Ft nél kezdődnek szerintem megéri én már próbáltam tőlük sok a választékjuk néz körbe és dönts


itt pedig a linkek


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de 1800 Ft gyümölcsbortol tényleg ne várj sokat magasabb árkategoriával jobban járnál de lehet hogy ennek is örülne én már kaptam ajándékba én örülte
2021. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a cseresznyéset próbáltam, nekem nagyon ízlett :)
2021. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!