Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A tömény piától pl.pálinka,Csa...

A tömény piától pl.pálinka,Csak nálam van az,hogy hülye leszek tőle? Balhézok volt,hogy összetörtem dolgokat,másokon vezetem le a feszkót.Mintha bekattannék tőle ,sör nem okoz ilyen problémát de a tömény föleg ha nagyobb a mennyiség.Másnál is van ez?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az alkohol oldja a gátlásokat, megmutatod a valódi éned, amit józanul elnyomsz.

Van aki vigyorgósra issza magát, van aki egyre jámborabb, te meg még sokan mások ilyenek, vagy egyéb módon agresszívek.

Ha te ezt tudod magadról, akkor én a helyedben erősen átgondolnám az alkoholizálást!

2021. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostmar eljutottam arra a pontra hogy ra jojjek ennek nincs ertelme nekem sem jo a kornyezetemnek sem en is azert pialtam hogy jobban erezzem magam csak sokszor a lo tuloldalara estem at akkor meg egy igazi gyoker vagyok mintha nem is en lennek tiszta gaz
2021. márc. 23. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, ezért nem szabad szomorúságból inni.
2021. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Helyes!

Csak aztán próbáld be is tartani, mert az alkohol hatására keletkezett indulathullámok vezetnek egyeseknél késeléshez, vagy a másik agyonveréséhez. Arra meg sem neked, sem másnak nincs szüksége.

2021. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:

A "töménytől hülye leszek" nagyon régi tapasztalat, de csak azért, mert túl szaporán (és valszeg túl kevés folyadékkal) isszák az emberek. Töménnyel olyan gyorsan és/vagy annyira is be lehet rúgni, ahogy sörtől-bortól nem.


Aki kevésbé bírja az alkoholt (azaz sörtől-bortól is pont olyan hülye tud lenni), vagy aki a töményet is lassan és sok folyadékkal issza, annak nincs meg ez a különbség.

2021. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember függő is... Én pl ugyanolyan gátlásos vagyok a tömény alkohol ivása után is, csak kevésbé vagyok feszült, de túl soktól már rosszul vagyok. De van, aki nagyon fel tud bátorodni tőle.
2021. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár éve nem iszok, de régen nekem se volt mindegy, hogy mitől rúgok be. Ha rövideztünk sokkal hülyébbek voltunk, az biztos.
2021. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!