Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Összetörtem!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Összetörtem!

Figyelt kérdés

Mielőtt meghalsz, úgy kell érezned, mindent megtettél, volt értelme az egésznek..

Most pont nem így érzek.

Mielőtt bárki beszólna, nem kis tízéves vagyok.


Na. Tegnap írtam egy levelet, és egy ismerősömnek keresztül eljuttattam a szerelmemnek.

A barátom azt mondta, megtippelte hogy én küldtem. Nagyon félek, hogy ráijesztettem a fiúra. Próbáltam cuki, de tolakodó levelet írni. A fiú a barátom volt, de most azt írja, hogy nincs ideje megnézni a videót amit küldtem. 😞 Régebben mikor sétáltunk vagy egymás mellett ültünk gyakran hozzámért. Azt hittem...


Tudna valaki segíteni:


1. Hogy deríthetném ki, hogy szeret -és a srác?


2. Hogy hagyhatnám abba az egész napos bőgést?


Köszönöm a segítséget!


2021. febr. 18. 20:34
 1/7 Thispain ***** válasza:
62%
xDD.
2021. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem 5 éves vagy, akkor miért nem tudod ezt normálisan lekommunikálni? Csak ez az egy kérdésem van. Beszélj a gyerekkel hogy cső bejössz, ez van, azt hitted te is neki. Erre ragál, aztán csináljátok amit kell. Ha értelmes nem gyerek lennél, akkor tudnád, hogy őszinte kommunikáció kell és ennyi. Aki kiröhög az őszinteség miatt az meg egy gyerekes senki és nem is kell vele foglalkozni.
2021. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Írj privit
2021. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jéézusom :D


"Mielőtt bárki beszólna, nem kis tízéves vagyok."

nem, hanem 12 :D ez legyen a legnagyobb problémád az életben

2021. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból de megkérdezhetem hány éves vagy?
2021. febr. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőgésre: sétálj egyet, nézd a fákat, madarakat. Próbálj kicsit mással foglalkozni. Vagy kérdezz rá, hogy mit gondol rólad. Én is voltam nagyon kétségbeesett lány miatt, aztán kiderült, hogy mégsem érdeklem, aztán pár hét múlva túltettem magam rajta. Na, nem volt kellemes, de hát ez van, néha megég az ember. De az is lehet, hogy tetszel neki, s akkor meg jó lesz.


Egyébként nem teljesen értem, amit írsz. A korábbi barátodnak küldtél egy videót? Ha igen, és azt üzente, hogy nincs ideje megnézni, akkor ez egy határozott elutasítás. Ne keresd ebben az esetben, amíg ő nem keres, vagy fel nem hív, hogy végre láttam a videódat és feleségül akarlak venni! 48f

2021. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogod magad és azzal beszélsz, aki tetszik. Nem összevissza baromságokat csinálsz...
2021. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!