Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sörözésről mit érdemes tudni?

A sörözésről mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy alkohol fogyasztó. Pár évente megiszok egy sört.


Ha kérdezik milyen söröket iszok, mit mondjak?

És hány üveg sört "illene" meginni egy este alatt, ha átmegyünk pl valakinél filmet nézni vagy akármi?


Érdemes lenne egy könnyedebb/jóízűbb sört kiválasztani és csak abból inni?


(Bocsi ha nagyon hülye kérdés, nem tudom jobban kifejezni.)



2021. ápr. 7. 23:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10


Ezek szerint a sör nem a te italod.Ennyi.Fölösleges erőltetni.

Gondlom ha nem szeretsz valamilyen ételt,akkor azt sem tömködöd erőszakkal magadba...

2021. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

De a sör memő.


Amúgy a bort se szeretem. Meg semmilyen alkohols ital íze nem jön be.


De a aör legalább nem ütne ki.

2021. ápr. 8. 11:02
 13/21 anonim ***** válasza:

12


Hát akkor esetleg Heineken.Az elégé semleges ízű, jellegtelen sör.Vagy viccen kívül a zöld dobozos 3%-os Arany korsó.Az meg majdnem olyan mint ha színezett szódavizet inna az ember.

Ezeket szerintem jó eséllyel,akkor is meg tudod inni ha amúgy nem szereted a sört.

[link]

2021. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mitől van rajtad ekkora társadalmi nyomás, hogyha utálod a sört, még is le akarod nyomni a torkodon?


Normális ember megérti, hogy nem a te világod, aki meg nem, azzal minek foglalkozni.


Egyébként még kipróbálhatod a cydereket, azok finom, alkoholos italok, szénsavasak, de nem sörszerűek.

2021. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
miller, corona.
2021. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az én koromban az volt menő, mikor mindenki azt itta amit szeretett, és leszartuk ki mit iszik, amíg megvolt a saját kis kedvencünk. Mennyit változtaz azóta ezek a szokások, pedig nem mondanám öregnek magam. :)
2021. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mort subite meggyes vagy a white lambic is elég jó szerintem (ez barackos búza). Vagy ahogy előttem írták az 1664 Blancot.

Meggyesbol meg Belle Vue, Floris, esetleg egy Csokis stoutot megkostolhatsz hátha ízlik (pl. Barista Chocolate quad)

2021. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 cukikutyus válasza:

Véleményem szerint "kezdő" sörivóknak valami gyenge ajánlott,pl.a Soproni sörök,amik nem annyira fojtó,erős ízűek.Nemrégiben jött ki a Hoplager elnevezésű,lágy ízű fajtájuk.

Gyümölcsös verzióban szintén jók a Soproniak.

Ha külföldit akarsz,szerintem a Faxe a legjobb,de az 10 százalékos,kicsit ütős,meg esetleg a Corona.

Nekem van egy fajta,amitől mindig rosszul vagyok,azt a Becks,olyat soha többé...de ez egyéntől függ,kinek mi válik be :)

2021. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Annyit iszol amennyit akarsz, ha ráderöltetik elutasíthatod.
2021. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

12

A sör menő?

Maximum a hasamra menő. Feljött tőle jó pár kiló.

Mennyit illene?

Ha egy élvezeti cikket nem azért fogyaszt az ember, mert szereti, akkor egyáltalán érdemes?

(Bocsi, ha félreértem, de mintha azt kérdezném, hogy mennyi pacalt illik levenni a svédasztalról, ha nem nagyon szoktam pacalt enni?)

2021. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!