Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak én érzek így részegen?

Csak én érzek így részegen?

Figyelt kérdés
Amikor iszogatunk barátokkal, és tegyük fel átlépem a határaimat (nem hányok csak többet iszok mint szoktam) szinte már van egy olyan érzésem mintha "elhagyná" a lelkem a testem, vagy valami eufórikus érzés van bennem. Nem tudom jól leírni ezt az érzést, mintha kibékülnék mindennel, és mindent megbocsájtanék magamnak a múlttal kapcsolatban és elfogadnám magam. Nagyon fura érzés és remélem érthetően írtam le 😅 Mi ez az érzés? Van e erre bármilyen fogalom? És ahogy leírtam, hogy "eufórikus" ez jó szó rá?

2021. ápr. 24. 23:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2#

Én kérdeztem az első válaszolótól valamit. Nem tőled. És igen felhúz, hogy boldog-boldogtalan megmondja a tutit, illetve te nem mondtál semmit. Olvassak utána, apám egy alkoholista. Honnan veszed, hogy alkoholista?

Ha segíteni akarnál, konkrét tudást, könyvcímeket és szerzőket osztanál meg ahelyett h.próbálz vmi zagyvaságot összefilozofálni rólam.

Azt mondtam válaszolj a kérdésre, igen, a kérdezező által feltett kérdésre, nem semmitmondó kommenteket fűzögetni nekem.

2021. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
országosszécsényikönytárba tessék menni szakirodalmat olvasni! Angolul természetesen. Vagy max franciául, németül. A magyar az szr kóklerek írták. fordítani meg nem tudnak..
2021. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!