Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés hulla részegen...

Milyen érzés hulla részegen biciklizni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

ijesztő


egyszer bicajoztam matt részegen, mai napig nem értem, hogy nem törtem össze magam

2020. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen volt? :)
2020. júl. 22. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Haláli. A szó rossz értelmében. Pontosabban halál félelmem volt. Nem tudtam kezelni a féket. És jött egy forgalmas kereszteződés.

Soha többet!!!

2020. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha ki szeretnéd próbálni kontrollált körülmények között, lehetséges. Csak ne közúton, hanem egy réten, vagy a tisztáson, vagy egy kutya futtató, haver kertjében.


Reflex már egy sör után is lassul. A gondolkodás akkor még Balmer Csúcs miatt nő, de második után már mínuszba megy az is. Pálinka esetén ez a 2centes határ.

2020. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 nem sikerült meghúzni a fékkart?
2020. júl. 22. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
elveszted a realitásérzéked. egyik pillanatban nézed az utat , a másikban nekimentél valaminek,valakinek :)
2020. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 ez négykézláb is megesik ;)
2020. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak pár pohár ital után egyszer leestem és eltörtem a hüvelykujjamat. Szóval nem annyira király.

25N

2020. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mindentudó99 ***** válasza:
Inkább ne próbàld ki. Egyszer jártam így hogy jó ittasan bicacoztam ejszaka haza. Tízszer biztos elestem hazáig. Csoda hogy nem törtem össze a pofám. Soha többet. Életveszéjes
2020. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!