Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Első randira milyen bort...

Első randira milyen bort vihetnék? Részletek megjegyzésben

Figyelt kérdés
18/fiu vagyok. Első randira szeretnék vinni egy bort is mert a lány nagyon szereti a borokat de sajna azt nem tudom milyet szeret...10000-30000 ft közötti bort vinnék.

2021. máj. 18. 21:54
1 2
 1/15 Tepfal ***** válasza:
87%
Valamelyik barátját nem tudod megkérdezni? Ilyen értékrendű bornál nem érdemes félrenyúlni. Legalább azt érdemes lenne kideríteni, hogy a fehér vagy a vörös borokat kedveli-e.
2021. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek olyan drága? 3-4 ezer forint értékben is vannak nagyon jók. Ha mindenképp nagyzolni akarsz, de nem tudod, mit szeret, akkor vigyél egy vöröset és egy fehéret, és bőven elég 10 ezer alatt maradni. Én az édes borokat szeretem.
2021. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hű köszi, nagyon nem vagyok otthon a borokban ezért ez eszembe se jutott hogy ilyet ki lehetne előtte deríteni hogy fehér vagy vörös bor
2021. máj. 18. 22:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen első randira nem több tízezres bort visz az ember (pláne, ha nem is ért hozzá), hanem egy szál virágot…sőt sehány évesen nem viszünk drága bort első randira
2021. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom meg is lepődne a Dankó kocsisboron szocializálódott lányka a több tízezres ajándékon.
2021. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Virágot vigyél
2021. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
10-30 ezred van borra, de még odáig se jutottál el, hogy fehér vagy vörös? Tényleg maradj inkább a virágnál.
2021. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A privát üzenetre itt válaszolok, remélem, nem gond. Ahogy a többiek írták, 1-3 szál virág elegendő lenne. De ha bor, bizony bőven elég egy pár ezer forintos üveg, mellé esetleg csoki (bonbon) és virág

- hacsak nem vagytok mindketten szuper gazdagok és a flancoláson keresztül gondoljátok kimutatni az érzéseiteket.

2021. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

18 éves vagy, a lány elképzelhető, hogy fiatalabb.

Egy kiskorú lánynak nem bort viszünk ajándékba!

Eleve egy akárhány éves nőnek sem bort adunk, az tipikus férfiaknak szóló ajándék. Az más téma, hogy később, amikor már garantáltan egy pár lesztek, akkor viszel egy üveg bort és ketten eliszogatjátok, de akkor sem 30ezrest, Ember!

2021. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Virágot vigyél!

Bort adni a nőnek az első randin bunkóság. De eleve ne indíts ilyen összegű ajándékkal, akármennyire megengedheted magadnak (...esetleg a szüleid pénzén?) mert ezt majd folyamatosan überelned kellene.

2021. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!