Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha az oltás napján iszok...

Ha az oltás napján iszok alkoholt mirossz történhet? (17eves vagyok)csak az oltás veszít a hatásából?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem veszit a hatasabol, max szarabbul leszel masnap.

Nem biztos, hogy annyira poen masnaposan lazasnak is lenni :D

2021. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom ittam, nem sokat, egy pohárral, mindkét oltás után, nem közvetlenül utána,talán 1 órával később, de még aznap. Élek, tehát ha nem egy liter bort iszol, vagy nem egy rekesz sört, akkor végzetes bajod nem lesz utána (legalábbis Pfizer esetében, merthogy én azt kaptam)

39/FF (most töltöttem be a 39-et, 5 napja, június 2-án)

171cm/~90 kg

2021. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja az oltás hatását, de mivel lehetnek utána mellékhatások pl. láz, fáradtság stb ezért én pár napig hanyagolnám. Persze nem lesz tőle bajod de ha az oltás eleve kikezdi a szervezetedet akkor az alkohol még rátehet egy lapáttal. Meg ha már egyszer iszunk akkor érezzük tényleg jól magunkat, nem?
2021. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2: vagyok. A szülinapom előtt bő 2 héttel kaptam a másodikat.
2021. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog semmi tragédia történni, csak nem célszerű szándékosan túráztatni a testedet. Az oltás alapból egy terhelést jelent számára, nem javasolt ezt alkohollal tetézni.

Nem, ha nem hat az oltás, az nem emiatt lesz. Csak, ha alapból is szarul lennél, akkor egy fokkal még rosszabb lehet.

2021. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Piálhatsz nyugodtan. Ezerszer elmondta nyunyóka is hogy nem lehet, aki ennek ellenére piál az meg is érdemli.
2021. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Én első oltás után kb 4 órara rá már ittam. Pfizert kaptam, nem lett semmi bajom. Úgy 3 nagyfröccsöt ittam meg. De tudok olyat aki rosszul lett, ezt én csak utólag tudtam meg már, így lehet csak szerencsém volt. Második után nem fogok inni egy ideig az biztos.
2021. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Inkább az oltás helyett innék.Akkor legalább nem kell kétszer futkozni az adagért...


"Jég dupla whiskyvel

Két dózis egy helyen"

2021. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!