Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha még nem vagyok oltva,...

Eszti133 kérdése:

Ha még nem vagyok oltva, beengednek azért a McDonald’s-ba, hogy elvitelre rendeljek ételt?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, így a házhozszállítás nem játszik. Esetleg a Drive-ba beállva sikerülne a művelet?

2021. ápr. 27. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Oda eddig is lehetett menni. Ott fogyasztani nem lehet, bár kétlem, hogy bárki ellenőrzi ott. Plázákba, boltokba is mehetsz, mert ezek nem veszélyesebbek, mint egy busz. Egy helységben ülni 2 órán át, maszk nélkül, mikozben eszel és csevegsz, az más kategória, oda kell majd oltás.
2021. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Eddig is be lehetett menni éttermekbe, ha csak elvitelre kérted.
2021. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
3 órája voltam Mekiben, a kutya meg nem kérdezte, hogy oltottak-e. Elvitelre eddig is mindenkit kiszolgáltak és most is.
2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Oda eleve prolik járnak. Ha proli lennék, nekem olyan mindegy lenne, hogy az igénytelen mekiben eszem meg, vagy az ablakon b..asszák be a kocsiba.
2021. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Aki nem a NER magángépén hozatja Párizsból naponta a Champs-Élysées-i Hotel Barrière étterméből, a Le Fouquet's-ből az ebédjét, az annyit is ér.
2021. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 vantel ***** válasza:
0%
Oltási könyv nélkül nem, majd kapsz csippet. Ne tömd magadba azt a hulladékot!
2021. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem,aki nem lesz beoltva akkor nem is fog enni ?
2021. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
4.te vagy az aki kb majdnem minden tetkós kérdéshez is ezt a proli dumát tolja? XD öcsém...proli akkor kb mindenki mert olyan sokan járnak oda hogy csak na és kit izgat ez csak téged...
2021. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Kaptam oltást, k-rvára nem lesznek ilyen korlátozások. Hát nézzétek már meg mi volt a terasznyitásnál. :D Kb. le sem szarták még a maszkot sem a rendőrök.

"Nem értem,aki nem lesz beoltva akkor nem is fog enni ?" Ne rettegjetek már...

2021. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%

8 semmi bajom a tetkóval. Tudod, nem csak 3-4-en használjuk ezt az oldalt.


“ proli akkor kb mindenki mert olyan sokan járnak oda ”


Stimmel. A társadalom nagyobb része nem a felső rétegből származik na. Ez pont egybevág azzal, hogy sokan mennek bégetni a túlárazott zsömléért. :)

2021. ápr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!