Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől és hogyan lehet a...

Mitől és hogyan lehet a legolcsóbban és/vagy a leggyorsabban berúgni?

Figyelt kérdés

Minél kevesebb alkoholt szeretnék bevinni, és mégis jól érezni berúgni.

Pezsgő az jó lehet? Esetleg keverve valamivel?

Igyak minél gyorsabban nagyobb mennyiséget, majd várjak, és beüt? Esetleg szívószállal igyak? Mit keverjek mivel? (alkohol-alkohol vagy alkohol-kísérő)


185/70/19f és lassan 1 éve nem rúgtam be. Talán ez is meghatározhatja, mennyi kell majd.



2021. jún. 17. 20:59
 1/8 anonim válasza:
53%
abszinth
2021. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
vagy pezsgő bele cukor sok sok cukor es energiaital... ami alkohol es cukrot raksz bele hamarabb hat
2021. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
a buborékok segítenek, pezsgő, szénsavas koktélok, pl a fény
2021. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a pálinka - narancslé, vodka - narancslé, ami túlságosan is be szokott válni! Iszom, iszom, semmi... Aztán egyszer csak már olyan részeg vagyok, hogy megyek hányni...🤣

Persze, azóta vigyázok vele, mióta többször csúnyán megjártam ezzel a két kombóval...😁

2021. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagykorui palinka!
2021. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pezsgő vodka energiaital kombo a te italod:)
2021. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekifutasbol belerugsz valamibe ... ennel gyorsabban nem tudsz 'berugni' :))))
2021. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár sok értelme nincs.De a legegyszerűbb: viszonylag gyorsan mondjuk 5-10 perc alatt megiszol 2-2,5 deci vodkát.Majd rá egy sört.Ha jól csinálod 15 óra alatt meg is van.És valószínűleg elég is lesz neked ennyi.
2021. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!