Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy jutok ki a leggyorsabban...

Hogy jutok ki a leggyorsabban és legolcsóbban a reptérre a 7.kerületből?

Figyelt kérdés

Néztem reptéri transzfereket, de nagyon elszálltak az árak, 4-5 ezerért láttam..

Az a gondom, hogy hajnal 4-re kell kiérnem, szerintetek ha sima taxit hívok, milyen összegre számíthatok?

Vagy esetleg tudtok olcsóbb megoldást?



2020. júl. 10. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A taxi ennel csak dragabb lesz (6-8e), a 4-5e forint ahhoz kepest egesz jutanyosnak mondhato. Mivel a hajnali idopont miatt tomegkozlekedes nemigen van, ugyhogy ez van, ezt kell szeretni.
2020. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha opció a tömegközlekedés, akkor 4-6 villamos a Corvin negyedig, 950 busz a Népligetig, onnan a 200E busz kivisz a reptérre. Éjjel is viszonylag jól megközelíthető a reptér, csak meg kell nézni a menetrendet
2020. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged elvergődni a Nagyvárad térig, akkor onnan 350 forintért egyenesen a reptérre visz a 200E busz (éjjel-nappal közlekedik)
2020. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Legolcsóbban gyalog, leggyorsabban privát helikopterrel.
2020. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvárad térről félóránként jár éjszaka is a 200-as busz


[link]

2020. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. júl. 10. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Taxival 7-8000 forint: Én februárban legalábbis azzal mentem szintén így hajnalban a VII-ből Ferihegy 2-re, borravalóval együtt adtam nyolcezret.

Éjszaka közepén nem igazán van olcsón használható megoldás, mert az éjszakaik ritkán járnak - legalább egy órával korábban kellene elindulnod, de inkább többel.

2020. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 914 914A 950 950A buszokkal utazz Dél-Pest, a Határ út ill. Pestszentimre felé a Deák térről vagy az Astoriáról a Határ út M-ig, mivel ott a legkényelmesebb az átszállás. A 200E busszal juthatsz el a reptérre. Az éjszakai buszok együtt legalább 15 percenként követik egymást, a 200E 30 percenként jár. Például a Deák térről 2:57-kor induló 914A-val rajtol a 3:56-kor a reptéren vagy, ami nappal is egy teljesen elfogadható menetidő, kialudni meg akkor sem fogod magad, ha taxizol. És így 600 Ft alatt megáll a költséged egy atszallojegyet használva. Biztonság szempontjából se aggódj, a buszokon ekkor már nincs tömeg, de nem is kihaltak, a Határ úton ugyan a fű sem nő már ilyenkor, de az Üllői úton van mozgás.
2020. júl. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De emberek, a Deák térig/Astoriáig is el kell jutnia valahogy. ha esetleg van csomagja, azzal nem olyan kifejezett kéjhömpöly ám 20 percet kutyagolni az éjszaka közepén (meg mondjuk nappal sem, de nappal fel tudna szállni valamire).
2020. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!