Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon ciki? Én utólag jót...

Nagyon ciki? Én utólag jót nevetek anyuékkal együtt

Figyelt kérdés
A lényeg,h kb 1óra alatt nagyon sok piát megittam és a végén a nagykörúton (Szt. István körúton) 4kézláb mentem hánytam,még a hátam is hányásos volt és kiesett az egész ja és anyuék jöttek értem.Ja lány vagyok.
2010. aug. 27. 21:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%

Miért ittál ennyit? valami buli volt? :)

Vagy mi történt? A hátad is? akkor belefeküdtel a saját hányásodba :)

2010. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%
Akkor IHB Buli volt :)
2010. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Örülj, h ilyen szüleid vannak. Az enyémek utólag sem nevettek volna ezen.:D
2010. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ciki!
2010. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit ciki jaa.Én most 20án jöttem úgy haza 3kor hogy anyum felkelt mikor jöttem.Nagyba jövök be és neki megyek az ajtónak.Anyu elment wc-re én meg elkezdek ordibálni h jöjjön ki mert hánynom kell.Hát...a fürdőkádba kellett hánynom.És utána kitakarítani.Szépen beleburultam a kádba XD

Szóval...én egy ideig nem iszok:D

2010. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon ciki. Igaz nem most, majd pár év múlva. :)

Most még együtt nevettek rajta, de majd az érettségi-ebéden, az eljegyzéseden, a lakodalmadon és a saját gyereked 18-dik szülinapján ezt a sztorit már csak ők fogják viccesnek találni, te már annyira nem... :) Remélem gyorsan felejtenek a szüleid, és nem így jársz.

2010. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
hát téged bizony akkor átbasztak
2010. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Érettségi bulin jót nevetett rajta még az of-is.A szüleimmel az a jó,hogy nem felejtik el,hogy ők is voltak ennyi idősek nem úgy mint sok szülő.Mondjuk nálam többnyire ha van buli az IHB party:)
2010. aug. 27. 21:29
 9/36 anonim ***** válasza:
61%

Nem rég volt az első "nagy-piálásom".

Jöttem haza fél4kor és anyu felébredt arra hogy 20percig jöttem be a nyitott ajtón xD.aztán megkérdeztem tőle miért van ébren ilyen későn és hogy nem-e fáradt mert nagyon nyúzottnak néz ki:D xD kiakasztottam

2010. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Fúú ez nagyon ciki !
2010. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!