Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kis kiszerelésű dobozos sör?

Kis kiszerelésű dobozos sör?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Többnyire promóciós termékeknél látok mintába adott 1,5 decis dobozos söröket, kereskedelmi forgalomban nem igazán (a legkisebb a 0,33-as). Viszont nekem általában pont az a másfél deci esik nagyon jól, utána már max azért iszom, mert úgy is ott van. (Nem vagyok nagy ivó) Van esetleg olyan weboldal, vagy pesti bolt, ahog másfél decis kis dobozos söröket is árulnak? Köszi



2021. júl. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok most ilyen kis kiszerelést. Jópár éve a Borsodi csinált 2,5 dl-est, de az üveges volt, a nyakukon is maradt.
2021. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még olyat. Egyébként én is ugyanúgy vagyok, nekem is egy pohár ami jól esik. Általában a többit a feleségemnek adom :D
2021. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak egy pohár sört szeretek inni azt is kb. heti egyszer, van sörös üveg lezáró kupak, ezért inkább üvegeset veszek és lezárom azzal.A lidlben vannak ilyen kis dobozos italok, bor alapú koktélok, habzó borok, azokat szeretem a mérete miatt.Úgy látszik sörivó emberek nem szeretik a kissebb méretet, a fél lityósat viszik minta cukrot, én úgy látom a boltokban a 0,33 is ott marad sokszor...
2021. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez van a legközelebb hozzá.

2021. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A doboznak is van költsége. Minél kisebb a doboz, annál drágább lesz a végtermék literárban. Nincs értelme legyártani, mert a legtöbb embernek jó a fél literes, a kisebbet meg senki nem venné meg drágábban.
2021. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék ez kicsi doboz. :D

2021. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De igazad van. Mi a doboz sor majdnem felét mindig kiöntjük . Lehez később bontunk még egyet, de annak is kb a felét isszuk meg. Mi 0.33t veszünk
2021. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is csak ezt a 0,25-öst találtam, de hát ez meg annyi, mint a 4-5 decis, szóval akkor vakvágányra futottam. Ment a zöld mindnekinek.
2021. aug. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!