Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen vodkát illik ajándékba...

Milyen vodkát illik ajándékba adni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek és milyen célra. Ha buliba mész és a házigazdának viszed akor szerintem teljesen mindegy :D.
2021. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hála jeléül valakinek, aki szereti.
2021. júl. 27. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
A Royal márkát szeretik a legtöbben,de tulajdonképpen mindegy
2021. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem mindegy, mert nem szeretném az illetőt megsérteni.
2021. júl. 27. 18:52
 5/11 A kérdező kommentje:
A Royal mennyire marad el a Finnlandiától?
2021. júl. 27. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A Finnlandia a jobb
2021. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 10 legjobb vodka : [link]
2021. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereti és nem csak a marketingbullshitnek dől be (azért a Finlandia emlegetése ilyen gyanúra ad okot...), akkor valami korrekt orosz importot. Gyakorlatilag bármit, csak ne Stolichnayát vagy Nemiroffot, de ehhez rendelni kell.


Például ezeket:


[link]

[link]

[link]



Esetleg különlegességként magyart:


[link]

2021. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vodkára sokféleképpen lehet mondani, hogy szereti valaki, nem feltétlen ínyenc az illető, várhatóan mást szeret és "vár el" egy 16 éves meg egy középvezető. Én szinte csak vodkából szoktam egy pohárnál többet inni, de a "középkategóriát" preferálom. Magamnak, de ajándékba is Finlandia/Abszolútot céloznám meg, ha csak nem extrém hálás vagyok, alatta és fölötte szerintem fölösleges nézelődni az átlagembernek, hiszen ízben már nem sokat fognak javulni.

Lehet megkövezni, én próbáltam több itthon is forgalmazott drága vodkát is, jobban egyik se ízlett mint a már említett kettő.

Pluszba ha ~20 év alatt vagytok: Egy Royal/Kalinka is nagyon jó ajándék tud lenni, hiszen sokaknak elég csak az alkohol megléte. Egy ünnepségre pedig lehet a drága de minimális ízbéli különbségek helyett egy ízléstelen de drága díszüvegeset is venni, pl.: Idrinks tele van ilyenekkel.


[link]

[link]

[link]

2021. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a royalt csak a legtöbb csóró fiatal szereti, amúgy legalja minőség. Hány éves embernek veszed? Ő miket szokott inni?
2021. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!