Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményed a kannás borról?

Mi a véleményed a kannás borról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 18:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig ittam, mert nem volt pénz jobbra és ha úgy döntöttem, hogy vagyok olyan szánalmas ember, hogy ilyen kotyvalékkal mérgezzem magam akkor megvettem és üdítővel keverve fogyasztottam. Azért ittam mert lelki problémáim voltak és ez volt a legolcsóbb és legegyszüerőbb módja, hogy elfelejtsem egy kis ideig ezeket... De az elmúlt egy évben rengetem változtattam felfogásilag és rendeztem magamban a dolgokat. Sose vetemednék rá, hogy ilyen pacsolt okádékot igyak, sőt már nem is iszom semmit. Eesetleg egy partiban 1-2sör haverokkal és kész. Nem az alkohol oldja meg a problémákat rájöttem...
2010. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy pancsolt bor van benne természetesen nyiván nem minőségi de nem biztos hogy nem szőlőből van.
2010. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
fiatalon évekig nem nem gond. de később majd jön a hasnyálmirigy-gyulladás, magas vérnyomás, meg különböző keringési zavarok. akkor majd tudd hogy mitől... tapasztalat!
2010. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
ha a berúgás a lényeg akkor tökéletes.
2010. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak az a célod,hogy beb@ssz akkor ideális!Élvezeti célra nem,mert ez nem egy minőségi bor aminek kitudnád élvezni az aromáit:)
2010. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Van ez a dankó bor, az se túl drága, de inkább azt iszom. Igaz, hogy 4szer annyi, de azon a pár száz forint miatt nem fogok nagyon sz@rt inni. Kannást egyszer ha ittam (Cimbora), de az is elég volt, mert másnap azt hittem, hogy temetni kell.
2010. aug. 29. 19:32
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nég a Dankó bor is jobb mint a kannás!!;)
2010. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Erre mifelénk a sok "csóró" fiatal veszi hétvégente.. meg a csövesek.. Undorító és büdös.
2010. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Phoney ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztonságos, amellett hogy undorító "íze" van.


Inkább vegyél tesco/spar vodkát üdítővel/gyümölcslével. Az valamivel finomabb, és mérgezéstől sem kell félni. (Max alkoholmérgezéstől, de azt tudod magadtól is:P)

2010. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én inkább vodkapárti vagyok.
2010. aug. 29. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!