Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményed a kannás borról?

Mi a véleményed a kannás borról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 18:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem olyan gyakran iszom."


Ez igazán megnyugtató, főleg a gyerekeid számára.

2010. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"A vodka nem ipari alkohol. Teccikérteni?:D"



Én értem, de meséld el ezt az alkoholista szülők gyerekeinek is. Az alkohol rendszeres fogyasztása befolyásolja a személyiséget, megváltoztatja a gondolkodásmódot.

Nekem mindegy, a gyerekeiteknek nem lesz az.

2010. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Phoney ***** válasza:
100%

Akkor már majdnem egyertértünk, csakhogy a kannásbor "vodkából" van PLUSZ minden másból (ha feketén készül akkor akármilyen mérgező is lehet), tehát azonos szeszbevitelnél a vodka lesz "egészségesebb".


Lásd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidit..

2010. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 orsybaba88 ***** válasza:
inkább szerezz egy kis bort egy ismerős pincéből, de NE IGYÁL TESCO STB VODKÁT!!!!! lehet papíron egészségesebb, de a kannás bor nem mindig rossz minőséget jelent. csak rajtad múlik, h mibe öntöd a bort, amit veszel:)
2010. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Szerintem ne igyál egyáltalán semmilyen alkoholt! Mert teljesen felesleges! A kannás bórról meg az a véleményem, hogy az a hajléktalanok itala!
2010. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nem csak a hajléktalanoké.manapság a 12-18 évesek között is nagy divatja van :D
2010. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Azért jó lenne megtudni, miből is készül ez a silány minőségű sz...r.

Ahogy végignézem a hajléktalan alkeszokat mindenfelé a városban, (Bp.) egyértelmű a totális agyi - szellemi - fizikai totális leépülés....


Arra is nagyon kíváncsi lennék ki az aki engedélyt ad arra, hogy ilyen méreg, a boltok pultjait gazdagítsa.


(Édesapám épp élet halál között fekszik a belgyógyászaton... ö is ezt itta sajnos.)

2011. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Phoney ***** válasza:

A "boltos" és "nemboltos" kannásbor közti különbség azért ég és föld, mindkettőhöz sokszor volt szerencsém kóstolásszinten (többet nem bírtam belőlük).


Az utóbbi pedig abból készül, ami kéznél van.

2011. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!