Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Borsodi frissel (citromos) kapcsolatba? Finom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem előtte csak a Gösser citromos ízlett,de ez ugyanolyan finom!
2010. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én, aki igazi sörivó vagyok (ínyencnek is mondhatnám magam) azt mondom, hogy szörnyű. Mintha valam limonádés lópisit innék, aminek a sörhöz elég kevés köze van!
2010. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok: tényleg nincs sok sör íze, nekem ezért ízlik:D
2010. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok,holnap meg is kostolom:D
2010. aug. 31. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:

én a sört magát nem szeretem, túl keserű

a legnépszerűbb 3 citromos "sör" a radler, a citromos gösser, és a borsodi friss. nekem ezek közül a radler túl sörízű, a citromos gösser nagyon jó, a bosodi friss viszont túl savanyú..

2010. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is pont ezért ízlik nagyon, mert nincs az a keserű söríze, de azért lehet rajta érezni. Citromos Gössernek viszont nincs párja! :)
2010. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te jófiú hogyne lenne finom... K*rva jó, he
2010. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én kedvencem személy szerint a Bodzás Radler, a citromosok közül pedig csak a borsodi frisset szeretem. Sörhöz nincs sok köze, az tény. Inkább akkor idd, ha limonádét szeretnél :D
2010. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!