Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az almaecettel kapcsolatban? Tényleg csodaszer?

Figyelt kérdés

(Nem tudtam, hova írjam a kérdést.)

Sok jót hallottam róla, de pár rosszat is. A savas jellege miatt nem tesz rosszat a gyomornak? És nem "hajtja meg"?


2010. szept. 28. 15:09
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem önmagában gondoltam, hanem vízzel felhígítva!
2010. szept. 28. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hat ha fogyokuranak szanod akkor probald meg de nekem semmi hatasa nem volt,max par oraig nem kellett a kaja;)
2010. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az almaecet egy kiváló természetes szer. Kilencven összetevőt tartalmaz, igazi csodaszer. Oldalakat írhatnék róla, de inkább olvass utána. Arról is, nekem miben, mennyit segített. Én minden nap fogyasztom. Nem véletlenül!
2010. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
2010. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes,sosem hallottam róla pedig natur csodaszerek híve vagyok,teázom,meg aloe vera-zom,ezentúl almaecetezni is fogok!!!Naonjó!
2010. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem (feltétlenül) fogyókúrára használnám, de még mindig fennál a kérdés, hogy a gyomorra hogyan hat (savasítja? lúgosítjaM), és hogy azt meghajtja-e, mivel hát a munkahelyen az nem lenne éppen előnyös...
2010. szept. 28. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Áldjon meg a Jó Isten! Még mindig nem olvastál utána? Érdekel egyáltalán? Éppen, hogy helyreállítja /egyebek közt/ a sav-lúg bázis egyensúlyát!!!
2010. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!