Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Lidli-ben kapható élelmiszerekről?

Figyelt kérdés
Nem az ismert, megszokott márkákra gondolok. Köszi!
2010. aug. 27. 08:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ott kaptható felvágottak egy része jobban ízlik mint a tescosak pl., joghurtba is 1-2 finomabb (itt a kifejezett itteni márkákra gondolok) édességekben pedig jóval olcsóbb.. a kis falatnyi jégkrémek nagyon jók!
2010. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon meg vagyok elégedve a lidl-s élelmiszerekkel és a tisztítószerekkel is.

üdv.

2010. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a jégkrémeket ott *-*

Olcsó és finom:D

Más édességet már nagyon nem eszek,de régen vettünk ilyen teasüteményt az finom volt,meg cookies-t is,az is fincsi volt^^

Meg azt hiszem anyu ott szokott venni ilyen fetasajt szerű sós sajtot.Óóóó nyááámííí.A péksütik nem jók,mert szinte sosem frissek,és olyan furcsák sezrintem.A felvágottak is jók.Meg a joghurtok is,mert ott sok olyat lehet kapni amit máshol nem.Meg bírom mikor ugye vannak ilyenek,hogy olasz hét,meg stb.Szóval nekem szimpi.:D

2010. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

péksütik régiónként változnak...

a legtöbb cuccuk meg magyar gyárakban készül...mi csak a lidl-ben vásárolunk, mert az egyetlen hely a városban, ahol zöldséget és húst mer venni az ember

2010. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Viszont szerintem mindenképp hátrány, hogy a zöldségek és gyümölcsök szinte egytől-egyig import cuccok. Még az alma is spanyol/olasz....szóval zöldséget-gyük.-öt semmiképp sem szoktunk ott venni. Egyébként jók a termékei, főleg amikor valamilyen tematikus hét van (pl. francia napok/olasz napok...stb.)
2010. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Ezek a márkák csak nálunk ismeretlenek, a németeknél nem, de fogalmam sincs, hogy ide a vacak árut hozzák-e vagy a jó márkákat.

Én csak néhány dolgot szeretek, pl. a falusi sonkát, a sajtokat, egy banános üdítót, egész jó a wc-papír. A jégkrémek nekem túl édesek és túl sok bennük a műanyag.

2010. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

nagy választék van felvágottból, édességből, rágcsálnivalóból. azt hiszem fagyasztottakból is. olcsóak és finomak.

egyébként miért ejtik néhányan lidlinek? lidl, ki lehet így is mondani.

2010. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Sokszor vásárolok ott, olcsó és jó dolgok szoktak lenni. Az étcsokik nagyon jók, főleg a tejszínes, hmm. :) A joghurtok is finomak, sajnos körtéset már nem látok, pedig azt szerettük a legjobban.
2010. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Én is megvagyok elégedve a legtöbb termékkel. A száraztésztáikat kedvelem, húst is gyakran vásárolok, jégkrém, édesség, tejtermékek, mind kiválóak. A non food cuccok is jók. Egyedül a kenyérfélék nem nyerték el a tetszésemet.
2010. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
78%
Én ott dolgozom és elhiheted , hogy nem olyan mintt a tesco itt minnden nap friss zölcség és gyümöl érkezik és nagyon ügyelünkk a tisztaságra és frisseségre ez egy német cég a németek precizek!
2010. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!