Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mért nem tudok így berugni?

Mért nem tudok így berugni?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem baj de akkor is kicsit fura hogy kb 10alkalommal ittam annyit hogy huha, de még 1szer se volt az h hát nem tudok menni mert elesek-beledőlök az árokba,összehányom magam, mást meg csomószor látom és jókat röhögök rajta aztán elgondolkozom azon h mi van ennyire bírom? Múltkor a discoban megittam 4 5cles hubertust,2 5cl-es mézes fütyülőst,1 3cl-es abszintot,3 5cl-es berentzen,2dl krémlikőrt,1üveg sört és tudtam menni normálisan meg beszélni is csak kicsit hülye voltam,(szinte mind1ik alkalomnál ennyit ittam csak lehet mást) amúgy emlékszek mindenre, ja és nem ettem előtte , nem nagyon szoktam akkor
2010. aug. 31. 12:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is ihatok mindent de meg sem érzem.

Valahogy olyan a szervezetem.

2010. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 BeerHunter ***** válasza:

Megoldás: igyál többet. Amit leírtál mennyiség az nagyjából 9-10 40% körüli szesznek felel meg. Plusz egy sör.

Discoban gondolom táncoltál, ugráltál->jóval kevésbé üt a pia.

Nem bántásból, de relatív ez így nem sok. (persze van akinek az, de gondolom vagyunk egy páran, akinek nem:)

2010. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Örülj neki, hogy nem árt neked az alkohol, és tanulj meg helyesen írni.
2010. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Biztos mindig olyan helyeken iszol ahol hígítják a piákat.
2010. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
hát öcskös, ez valami édes kevés mennyiség mert hát valljuk be, ez nem valami sok, bár lehet azért írtad ki h amperkodj h te milyen nagy fiú vagy h ieneket iszol...
2010. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nemtom minek amperkodnék 20évesen -.-
2010. szept. 5. 21:38
 17/18 anonim ***** válasza:
az nem sok! Annyitól én is lazán elvagyok! Múltkor kb 6dl jager után még lazán beszéltem jártam minden jó volt! Te is csak jól birod a piát és ennyi!
2010. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
en is megiszok siman egy uveg vodkat persze jeg nelkul,tisztan. es olyan jol erzem magam mint meg soha. es fitt vagyok. masok sem ertik hogy lehet ez. de en orulok neki. ja,amugy lany vagyok 27 eves.... en is jokat nevetek mikor mas lanyok megisznak 2 uveg vorosbort..es hemperegnek.
2010. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!