Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet a legjobban berúgni...

Hogy lehet a legjobban berúgni? Mivel szoktatok, ha olyan a kedvetek?

Figyelt kérdés

Rendszeres ivásra gondolok, tehát számít, mennyit adunk ki rá. Mit alkalmaztok, ha olyan a kedvetek és nagyon kell hogy beüssön valami? Tegnap megittam egy úgymond olcsó, 12%-os vörösbort úgy másfél óra alatt, és minden volt, csak a kívánt hatás nem.. Alig éreztem valamit az egész üveg után is. Előtte 2 órával ettem, de gondolom azért sikerült így, mert egyfélét ittam.. Mit kéne tennem?

(Megj.: minden ujjamra jutna egy antialki ismerősöm, nem véletlenül nem hozzájuk fordulok most.)



2021. szept. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A legkönnyebb es legolcsóbb úgy, ha elötte másfél napig nem eszel semmit, majd üres gyomorra iszol. Tuti ez a legolcsóbb, de nem a legokosabb 😀
2021. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell egyből erősebbre gondolni, a sör csodára képes! ;) Igaz hogy alapból gyengébb, de a komló mint kenderféle felerősíti az alkohol hatását, így előbb beüt, mint a tömény! Én azért sose akarok berúgni, de időnként egy kis spicces állapot jólesik, 2-3 doboz sör, és a hatás megvan, 6-nál már jelentősebben, és átlagban csak max. 300 Ft/doboz vagy üveg!
2021. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

2


Ez a sör mennyiség egyénfüggő.Nekem is elég általában kb. 6-8 sör.

DE láttam olyant is aki megivott vagy 22-24 doboz sört egyedül.

2021. szept. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy lesz itt valami a szénsavval is. Persze ez is a sör mellett szól. Pl. 3 db Hard seltzert jobban megéreztem, mint egy üveg bort. Holott előbbinek max. 45, másiknak 90 ml volt a tiszta szesze.
2021. szept. 26. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Fröccs. Az bor+szénsav. De akkor már inkább pezsgő, az hamar üt
2021. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én töménnyel szoktam, általában vodka vagy whiskey, 5-7 deci. De a sört én is jobban megérzem.
2021. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Én és a legjobb barátnőm egyszer úgy berúgtunk egy fél-fél üveg Lovassy bortól, hogy forgott a világ. 😅 Pedig ettünk előtte pár órával és nem kevertük semmivel. Szerintem nagyon rossz minőségű bor, ezért olcsó és üt. 😅


(Mondjuk a másnap nem volt kellemes, ezért többet nem iszunk ilyet, az biztos.)

2022. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!