Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hánytatok már be részegen?

Hánytatok már be részegen?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 08:51
A kérdező szavazást indított:
Én már igen de a wc-be
Én már igen de nem értem be a wc-re
Én még nem
42 szavazat
1 2
 1/14 Andizsuzsi ***** válasza:
61%
Soha nem voltam részeg. Egyszer, tizenéves koromban jutottam el arra a szintre, amikor a gátlások feloldódnak. Másnap ezt átértékelve döntöttem úgy, hogy én soha nem akarok olyan állapotban lenni, amikor nem én kontrollálom a cselekedeteimet. Ezért alkoholt csak mértékkel, tudatmódosító szereket sosem fogyasztok.
2021. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos egyszer igen, nagyon sokat ittam :D
2021. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor, de annyira sose, hogy ne jutottam volna el a WC-re vagy ha nem volt akkor valahová félre valami bokorhoz.
2021. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok helyre hánytam már, de lakásba még nem 😄 vödör, wc, de a legjobb a szabad ég alatt 😂
2021. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
"Hánytatok már be részegen?" ... még józanul is :)
2021. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
4-szer fordult elő, hogy hánytam piától. Egy alkalommal nem jutottam el a wc-ig, egyetemi gólyatáborban. Kolesz szobában feküdtem az ágyban, sikerült pont a cipőmet lehányni ami az ágy mellé volt letéve.
2021. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem nevezném részegségnek, mert soha nem volt se "filmszakadás", se másnapos fejfájás (ezeket mindig el akarom kerülni), de egy kis spicces állapot néha jólesik, ellazít! Bár nem vagyok alkesz, megvagyok nélküle is, de relatíve jól bírom az alkoholt, egyszer mégis megjártam vele, viszont időben elértem a wc-t!:

Reggel edtem csak, aztán elmentem bevásárolni a megyeszékhelyre Tesco-ba. Kóstolónak vettem egy 1 literes dobozos Faxe 10%-ost. Este hazaértem, akkor hirtelen többmindent is ettem, majd felbontottam a sört, és nagyon ízlett, így kb. 3 óra alatt megittam az egészet! Erősen vibráltak a szemeim, meg romlott a közérzetem is, így lefeküdtem, és gondoltam hogy másnap délig kialszom, de nem így lett: háromnegyed óráig bírtam, aztán spuri a wc-re, letérdeltem elé, és minden kijött belőlem, aznap este háromszor is!

2021. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Naná! Fiatal koromban minden hülyeségben benne voltam, illetve jellemzően én vittem a prímet.
2021. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszer sikerült a buszon hazafelé, de a táskám egyik zsebét kipakoltam és abba hánytam. Itt nyilván a WC nem játszott, de talán a táska is "ér" helyette.

Aztán egyszer kiülős kocsma/étterem, volt már bennem pia és haverom meghívott egy Tátra teára. Ott helyben kijött minden, de a placc melletti fűbe hánytam. WC esélytelen volt.


Összes többi esetben mindig elértem a wc-t, ezek kivétel nélkül a koliban voltak :DD

2021. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalmat emelnék ki a sok közül. Nem mertem hazamenni faluba a szakközepes bizonyítvánnyal, mert megbuktam. Jobb ötletnek tartottam bepálinkázni majd meginni 2 liter Bástya bort a tűző napon. Felénél már eléggé feloldódtak a gátlások ahhoz, hogy hazamenjek, ami nem volt zökkenőmentes. A busz ajtaja éppen kinyílt, hogy a megállóba hányjak, majd leszállást követően hazafelé a bekötőúton elfogyasztottam a bor másik felét. Otthon elb@szódtam a ventillátorban, négykézláb bementem a szobába majd kicsivel később éreztem, hogy hányni kell, kimentem a teraszra, ahonnan éppen nem hánytam le anyámat az udvarban, aki a szituációt realizálva feljött és berángatott a wcre üvöltve, majd magamra hagyott. Így történt, hogy sugárba lehánytam a csukott wc tetejét.
2021. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!