Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen vodkát érdemes venni...

Milyen vodkát érdemes venni viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék venni egy nem túl pocsék, nagyjából iható vodkát. Olyan 4000-4500 forintot szánok rá, de 0.7litereset szeretnék venni. Lehetőleg natúrat. Mivel nem ittam még sok vodkát, nem tudom melyik márka éri meg ennyiért. Milyet vegyek? Előre köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 13. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Finlandia

Simrnoff

Absolut

2021. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zubrowka
2021. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz olyan, a tömény szeszekben nálam sokkal tájékozottabb válaszoló, aki tud javasolni egy teljesen ismeretlen lengyel vagy orosz márkát, amit csak 2 webshopban lehet itthon kapni, de addig szerintem a Zubrowka ár-érték arányban teljesen vállalható, és tényleg bárhol hozzájuthatsz.

A royal vodka túlságosan lutri, mivel állítólag több helyen is főzik. Van olyan gyár, ahol egész vállalható, van ahol viszont, na, Royal... Én ezért 20 éves korom óta nem is vettem, már akkor is érzékeltem hogy teljesen más minőség van a palackban időnként, furcsa.

2021. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zubrówkára még egy szavazat! :)
2021. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Zubrówka ár-érték arányban szerintem verhetetlen ebben a kategóriában.

A másik olcsóbb vodka ami engem meggyőzött az a Sparban kapható Girja, 2000 ft volt fél literje. Keverve nem is volt azért rossz.

2021. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Zubi messze a legjobb ár-érték arányban, royal az undorito, annak olyan ize van mint a nagyfater vegyesének, ha kicsit drágábban akarsz akkor Finlandia, ha meg nagyon drágán akkor Russian standard
2021. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A russian standard olcsóbb, mint a finlandia. Én azt is ajánlom.
2021. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!