Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » BurgerKingben vagy McDonald's-...

BurgerKingben vagy McDonald's-ban mit érdemes enni, amivel jól is lakok és viszonylag olcsó is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A kék színű kuponokat.
2020. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Semmit!


Ezek pont nem azok a helyek, amik olcsók.


Csinálj inkább otthon valamit vagy főzz egy jót, az olcsóbb és még jól is lakhatsz vele - nem beszélve az egészségről!

2020. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A Meki olcsóbb, mint a Burger King, és szerintem jobb is.
2020. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a burgerben állatira felmentek az árak, csak lestem, amikor hosszú idő után betettem oda a lábam. (nálunk csak meki van)

De a mekiben is el kell költenem legalább 3000 Ft-ot, hogy jóllakjak, annyiból már étteremben lehetne enni rendes kaját.

2020. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
egyikbe se laksz jol olcson,
2020. febr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Hat nekem ha az szamit, hogy jol lakjak nagyon akkor 4 sajtburger + 1 almas pite
2020. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezekben semmit. Én nem vagyok ellenük abszolút, néha kifejezetten szeretem, de nagyon nem az a hely, ahol olcsón jóllakhatsz. :)
2020. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát most kinek mit jelent a jól lakni... Én egy sima menütől (1000 pár száz forint) már jól lakom, pl. tegnap ettem egy McChickent, egy közepes krumplival és egy közepes kólával és teljesen elég volt. Ha BigMac-ről van szó, akkor azt meg sem tudom enni. De amúgy kuponokban is vannak olyanok, ahol pl. több szendvics, több krumpli, plusz desszert stb.
2020. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

#8

Azért szerintem nem ez az átlag, én legendásan kevés ételt szoktam/bírok megenni egyszerre, még nem is nagyon volt olyan, hogy valahol a kis adag kaját meg tudtam volna enni étteremben.... de a mekiben problémamentesen lecsúszik egy Big Mac menü plusz egy sajtburger "desszertnek", és nem is vagyok nagyon tele.

2020. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsi burgerek/menük és kuponok... A szezonálist jobb kerülni, laktatónak laktató, de baromi drága. 6-7 kis burger kijön az árából. Vagy 3-4 kis menü. Vagy egy kupon 2 nagy burgerrel, krumplival és üdítővel. Burger Kingben már 2000 felett van csak a szendvics ára, a menüé meg vagy 2600...
2020. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!