Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus viszonylatban...

Vegetáriánus viszonylatban mennyire egészséges/változatos az étrendem? Érdemes javítani rajta valamit?

Figyelt kérdés

Még viszonylag kezdő vagyok, most éppen próbálgatom, melyik verzió a legjobb számomra.


Jelenleg az alacsony zsírtartalmú cukormentes növényi étrendet követem:


Reggeli: 327 g feketeszeder


Ebéd (főétkezés): Lenmaggal panírozott szejtán sült cukkinivel, fokhagymával ízesítve, vegyes körettel: kuszkusszal és sült burgonyával (sütőolajat nem használtam). Savanyúság: káposzta, vöröshagyma és paradicsom


Összetevők: 50 g szejtán, 20 g lenmag, 450 g cukkini, 3 gerezd fokhagyma, 230 g krumpli, 200 g kuszkusz


Uzsonna: 125 g őszi eper


Vacsora: 1 kg jonatán alma


Össz: 2200 kalória, 78% ch, 7% zsír és 15% fehérje.



2017. nov. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Reggeli, uzsonna, vacsora szegényes az ebéd nagyon jó.

Több hüvelyes, gabona, olajos mag kéne az étrendedbe, ne csak gyümölcsöt egyél!

2017. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul számoltad ki a kalóriákat.
2017. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli, uzsi, vacsora tényleg nagyon egyhangú, ezen változtatni kéne.
2017. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia én vegán vagyok igaz nem vega de turnék neked pár ételt ajánlani. Ha gondolod írj rám privibe és ott írok egy-két dolgot. ❤
2017. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező,


ez a menüsor le fog téged hűteni, különösen az esti nyers gyümölcs evést nem javaslom.


Olvas utána annak, h az ayurvéda mit tanácsol a te testtípusodnak megfelelő táplálkozásról. A legjobb vega recepteket krisnás szakácskönyvekben találod.

2017. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a gyümölcs.
2017. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!