Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van, aki vagy a sört, vagy a...

Van, aki vagy a sört, vagy a bort, vagy a röviditalokat egyáltalán nem bírja meginni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 01:05
A kérdező szavazást indított:
Sörös, boros vagyok, a rövideket viszont nem bírom.
Sörös, rövides vagyok, a bort viszont nem bírom.
Boros, rövides vagyok, a sört viszont nem bírom.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sört életemben 2X ittam, a bortól a hidegráz, a rövidet sajna mennyiségi korlát nélkül bírom.
2021. dec. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én sajna mindenes vagyok. 😏
2021. dec. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Sör, abból is a tényleg jó, de abból akkor már inkább több. A pálinka kényszerpálya, a bor nem ital.
2021. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mind a 3mar egyformán szeretem
2021. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Megtudnám, ha mondjuk feldarabolnák a gyerekemet ha nem tenném, de önszántamból a közelükbe sem megyek
2021. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
alkoholista vagyok,pálinkát minden este 1,5-2 decit benyomok(házit) 2-3 sört lenyomok mellé.bort, ha "olyanom" van,ha jó minőséget találok.ha nincs más megiszom az unikumot,konyakot, keserű likört.most karácsonykor, szilvikor,becsókolok 1-2 üveg pezsgőt.jól vagyok, se kutyám, se macskám,nem a gyerekeim rovására költök alkoholra.kocsmába nem járok, amolyan magányos farkas vagyok.
2021. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen a sört nem bírtam, aztán most a rövideket hanyagolom, de alapvetően mindhármat megtudom inni, ha nem nyelni kell mint a tömött kacsának, mert akkor kijön.
2021. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!