Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten, vagy környékén...

Budapesten, vagy környékén hol lehet fekete abszintot vásárolni?

Figyelt kérdés
Több webshopot is találtam, viszont olyan helyre lenne szükség, ahova be lehet ugrani érte és nem kell szállítással szórakozni.

#alkohol #abszint #Absinthe #fekete-abszint
2021. dec. 25. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

??

Nem értem mi a probléma. Nem neked kell a szállítással foglalkozni. Nem egyszerűbb, ha az ajtódig viszik?

2021. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:

Sok webshopnak van saját boltja, ahová elmehetsz átvenni, vagy rendelés nélkül is vásárolhatsz. Ha fejből kell ilyet mondani, akkor iDrinks, elvileg kétféle is van nekik.


(Egyébként a "fekete abszintok" egyike sem abszint, de gondolom nem is ez a lényeg.)

2021. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Budapest Örs Vezér Tere May Market bolt ami a dohánybolt mellett található a M2-es metrótól balra. Én onnan vettem Cannabis abszintot meg pirosat is már. Nagyon ütősek és ilyen fekete Airwaves rágó vagy fekete negró ízűek.
2022. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!