Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Túlságosan szeretek inni , ez...

Túlságosan szeretek inni , ez már baj?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és mikor úgy adódik hogy alkoholhoz jutok sosem elég belőle, annyit iszok amennyit csak lehet, volt már hogy hánytam a túl sok italtól de nyáron majdnem mindennap ittam és megszokta a szervezetem hogy már nem leszek rosszul tőle, viszont kissé elfajult az alkoholizmusom mert hétköznapokon is részegre iszom magam ha tehetem. A lényeg nálam az hogy full részeg legyek, nem hogy élvezzem az ital ízét vagy hogy kicsit jobb kedvem legyen. Szeretem ha egyáltalán nem tudok magamról annyira részeg vagyok, azt se bánom ha kómába esek. Ha betöltöm a 18-at mindennap inni fogok ha lesz rá pénzem. Gondolom ez normális ebben a korban, amúgy 15 évesen kezdtem az alkoholizálást.

Egyébként most is részeg vagyok de még nem eléggé.



2021. dec. 31. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. De nekem nem, majd neked.
2022. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:C
2022. jan. 1. 00:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom ez normális ebben a korban".

Nem, ez nem normális.

2022. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon tulajdonképpen ez az átlag. De attól még nem egészséges.
2022. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy baj. Még olvasni is rossz.
2022. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi váltotta ki belőled? Társaság vagy család? Éjfél előtt pár perccel ilyen hosszút írni viszonylag jó, mert ezek szerint mégsem voltál takonyrészeg, és nem társaságban voltál, vagy valamennyire ki tudtál kapcsolni. Én társaság miatt (osztálytársak) kezdtem inni de később egyedül is toltam. Aztán rájöttem, hogy az egésznek semmi értelme, mert nincs rá szükségem. Szeretet is kell. Fel kell nőni hozzá hogy el tudj gondolkodni, miért iszol. A felnövés nem éveket jelent, vagy hogy most nem leszel jól egy darabig, hanem akár most elkezdheted a felnövést. Kezdő löketnek pl. gondolj arra, hogy miért is költenéd el a pénzed piára, mi lenne, ha azt találnád ki, hogy gazdag leszel és nem költöd, hanem gyűjtöd.
2022. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy gondolhatod ezt, hogy ez normális? Ez már elég rossz alkoholizmus, már nem tudsz ital nélkül élni, az agysejtjeid haldokolnak.
2022. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!