Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 liter bor után merjek sört...

1 liter bor után merjek sört inni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a bor nagyon megfogott. Sűrgősen várok választ
2021. okt. 22. 23:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sörös vagyok amúgy, de ajándékba kaptam bort és megittam
2021. okt. 22. 23:04
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Borra sör meggyötör

Sörre bor mindenkor.


A válasz ne.

2021. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha holnap szarul akarsz lenni, de ma meg kellemesen akkor siman. Egyebkent nem.
2021. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Sörre bor, mindenkor.

Borra sör, forevör!


Lényeg a lényeg:

1) ne igyál alkoholt! Káros, függőséget okoz, egy legális drog.

2) ha már iszol, akkor ne keverd (főleg bubisakat ne, nem bírja a gyomor rzeket), és figyeld az alkoholszintedet (pl alcotrack app), hogy a kellemes vidám becsiccsentős szinten maradj (semmi értelme leinnod magad... abból van a gond, amikor már nem élvezeti cikk, hanem csak vedelés), illetve igyál sok vizet (másnap meghálálod magadnak)

3) ha már valahol elrontottad, akkor legjobb, ha abbahagyod az alkoholizálást, és csak vízzel folytatod az estét. Illetve rágcsák is mehetnek, amik lassíthatják a felszívódást. Meg lehet menteni az estét így,nameg a másnao sem mindegy, hogy hullakéntdöglesz, vagy könnyedén felkelsz...

4) másnaposságra igyál egy jóó nagy banános tejturmixot. Nekem ez vált be. Jól tele van mindennel, ami a szervezetnek kell visszapótláshoz

2021. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Úgyis megitta.
2021. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Bár keverni nem ajánlott, a mondás szerint gyengébbre erősebbet szabad, fordítva nem.

.

"bor után merjek sört inni?"

Nem bátorság, hanem ész kérdése.

Ha ész van elég, nem kevered.

2021. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Phoney ***** válasza:
88%

A mondásnak lényegében annyi alapja van, hogy ha már be vagy, és még a gyomrodban is ül pár deci bor, akkor fél liter sörrel az összes folyadékot lezavarod a vékonybélbe, és hirtelen szívódik fel több adag alkohol.


Szoktam néha borra sört inni; ha nem vagy biztos benne, akkor előbb egy korsó vizet érdemes inni a borra, aztán 30-40 perc múlva újraértékelni, hogy kell-e még az a sör.

2021. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Na, szarul lettél, kérdező?
2021. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kevertem, nem bírtam ki sör nélkül. Berúgtam eléggé de szerencsére nem vagyok másnapos
2021. okt. 23. 14:33
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem ajánlom senkinek sem hogy kipróbálja,aki még nem próbálta, nagyon megütött. Nem hánytam meg semmi de azért nem semmi volt
2021. okt. 23. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!