Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyik barátomat megszeretném...

Egyik barátomat megszeretném lepni egy whiskyvel.Melyik a legjobb választás max 8000ft-ból?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 12:43
1 2
 1/14 Orgovanlacika válasza:
16%
A ballentines-t ajánlom 5-6 ezerért kapsz hozzá whiskys pohár is :)
2022. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ
2022. jan. 16. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Milyen whiskey-t szeret? Füstösebbeket mint a bourbon/scotch whiskey, vagy lágyabb ízűt mint pl az ír whiskey-k.


Én Ballentinest, és JimBeam et nem vennék ajándékba mert közel a legallja a kommersz whiskeyknek.


Én ha nem ismerem az ízlését inkább Jameson-t vennék mert annak lágyabb az íze.

Ha szereti a bourbon-t akkor Jack Daniels az alap amit vennék.

2022. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Jack Daniels Fire. Nekem pl. ez a kedvencem, a Ballantinest nem szeretem, de ez izles dolga.
2022. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 qkker1 ***** válasza:
78%
Ballantines a legcsövesebb , bourbonből a Four Roses-t szeretem.
2022. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Johnnie Walker ?
2022. jan. 16. 14:12
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos nem tudom
2022. jan. 16. 14:13
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

A Jack Daniel's Fire az fahéjlikőr, nem whisky! Viszont az alap Jack Daniel's (fekete címkés Old No.7) a legdrágább whisky 8000 alatt, valahol éppen ezt a határt súrolja a 7 decis, viszont ezért már a minősége is megvan, ami ennyiből kitellik, egészen 10 ezer alatt pedig ezzel már jóval nehezebb mellélőni, csak ajánlani tudom!

Olcsóbban viszont... kinek mi! Nekem például a Jack Daniel's után a Jim Beam a másik kedvencem, illetve a Johnnie Walker is nagyon jó, a Ballantine's viszont már kommerszebb fajta. Sógoromnak viszont pont a Ballantine's a kedvence, míg a Jim Beam például Neki lerontja a közérzetét!

De visszatérve: mondom, 8000 alatt a Jack Daniel's tutibiztos vétel! Önmagában is megér ennyit, de (legalábbis most) az Italdepóban díszdobozban 2 pohárral van ennyiért! (kérdés, megér-e Neked +2 ezret a kiszállítás)

[link]

2022. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Az alapkiadás mindegyik ismert márkából kuka. Bali, Johnnie, Jack mind szar, csak más módon. Ennyiért ami jó vétel az a Buffalo Trace például. Nem (sokkal) drágább, mint a Jack, cserébe fényévekkel veri. És persze ezek online árak, a tescoban több ezerrel drágább mind.
2022. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Ja és 3-as: a bourbon sehogy nem füstös.
2022. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!