Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a jobb minőségű?

Melyik a jobb minőségű?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Kőbányai 2 liter
Rastinger 1,5 liter
Argus 2 liter
Rákóczi 2 liter
Arany Korsó 1 liter
Egyéb PET-palackos ser
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű, régi, tuti sör a Kőbányai. De Borsodi inkább, ha én választok. A felsorolt kategóriák felett van és élvezhető a pils és a lager kedvelőknek is. Arany középút.

Kategóriát tekintve Ettől feljebb már hordóban vagy nagy dobozban kell gondolkodni. FAXE pl. 1 literes 890Ft-tól akciósan. Égészségedre ha megvan a befutó :-)

2022. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Úgy érted a legkevésbé szar?
2022. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A piros argus ár-érték arányban teljesen rendben van. Nem jó, de egy kőbányaihoz képest craft minőséget képvisel....
2022. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Rastingerről eddig nem is hallottam, a Kőbányai és a Rákóczi pedig nagyon alsópolcos szuperolcsó sörök, igazi minőséget ne is keress bennük! Az Argus és az Arany Korsó viszont holtversenyben a legjobbak ezek közül, ízlés dolga, de például az Argus Gold és az Arany Korsó 5% isteni finomak, nekem nagyon ízlett mindkettő!
2022. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiket csak dobozosan ismerem, de ha tippelnem kéne akkor az Arany Korsó a legjobb valószínűleg a sorból.


#4 Tesco saját márkás sör.

2022. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. Igen, a kérdés után rákeresve láttam, hogy Tesco saját márkás, viszont ez a kérdés előtt még abszolút nem is hallotam róla, nemhogy kóstoltam volna! :)
2022. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!