Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi bort tudtok meginni,...

Mennyi bort tudtok meginni, amennyitől még nagyjából eszeteknél vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem a max 2,5 liter, de már az is gáncsos.

#bor #örömittaspingvin
2022. jan. 22. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kb. 2 decit
2022. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Akármennyit mert kiokádom, mire fejreállnék tőle. Nem bírja a gyomrom a bort.
2022. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy üveg.
2022. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Még tinikoromban volt, hogy megittam egy pohár bort, aztán black out.. nem láttam semmit, vagyis nem emlékszek képre, de nem estem össze, haverkodtam a többiekkel. Nem tudom mi történt.
2022. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le tud csúszni 2 üveggel, de egész este (5-6 óra) alatt, kaja mellett. Ha túl gyorsan iszom akkor nagyon hamar fejbevág sokkal kevesebb is, már nem vagyok úgy hozzászokva az alkoholhoz, mint 10-1 éve.
2022. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2L (+egy sör és egy feles) ez a toleranciaszinten jelenleg de ezt iszom délutántól éjfél környékéig. bár most van a 9. nap hogy nem ittam semmit és jobban érzem magam mint általában, lehet így is marad még egy ideig
2022. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy este alatt az egyik barátnőmmel megittuk 5 üveg bort, eddig annyi volt a legtöbb. Azon kívül, hogy jó kedvünk volt, nem igazán éreztünk semmit :D

(Ketten ittuk az 5 üveg bort)

2022. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem birok egy pohárnál többet inni, mert nagyon nem ízlik és nem is esik jól.
2022. jan. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!