Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi az az alkohol mennyiség...

Mennyi az az alkohol mennyiség amennyitől már baja van az embernek? Ha gondoljátok lehet literbe is mondani :D vagy dl-be :D

Figyelt kérdés

Meg azt, hogy miből mennyi.

PL Borból kb hány liter az amitől már korházba kerül az ember?


2013. aug. 22. 23:37
 1/4 anonim válasza:

Mindenki más mennyiséget képes elviselni, de függ attól is, hogy éh gyomorra vedelsz, vagy sem, illetve, hogy vedelsz, vagy sem, mennyi idő alatt húzol le x mennyiséget, stb.


Én a magam részéről nagyon hamar bebaszok, de kórházba sosem kerülök, pedig eltüntettem már alkoholhegyeket párszor. Pl: Tavaly októberben buliban haverral ketten toltunk be 1,2 l páleszt (olyan 60 fokos), meg 8 üveg bort. (0,75 l-es üveg, tehát 6 l, azt meg nem mondom, hány %-os, de hasraütésből legyen 12)Minden pohárnál koccintottunk, tehát ugyanannyit ittunk. Szóval az én porcióm olyan 6 dl pálesz volt, meg 3 l bor. Mindezt úgy, hogy váltogattuk, meg kevertük, meg toltunk hozzá még egy kis vodkát, meg sört is, de az szinte elenyésző mennyiség. És mindezt 3 óra alatt. Készek voltunk, mint a matekházi, de kórházba nem kerültem. Csak oda akartam kilyukadni, hogy lehet, hogy van akit elvitt volna a mentő. :D

2013. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát előző, ha ettől a mennyiségtől nem kerültél detoxba, akkor ne mondd hogy nagyon hamar bebaszol. :DD
2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbben az 1-es mennyiségétől már detoxba kerülnek.

Nekem 1 liter vodka volt a max, hánytam de nem volt detox.

Mellesleg ez rengeteg mindentől függ: tömeg, kor, nem, hangulat, genetika (relatív tűrőképesség), időtartam, táplálékbevitel az előző nap és közben, vízbevitel az előző nap és közben.

2013. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, csak új profilt csináltam.


#2: Tényleg nagyon hamar bebaszok. A tűréshatárom valahogy úgy helyezkedik el, hogy viszonylag kevés is elég, hogy be legyek nyomva, de amit az első válaszban írtam, az a mennyiség is kevés a kórházhoz. Nem tudom, hogy működik ez, de szerintem ez így pont ideális. :D

2013. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!