Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A fűnek hasonló a hatása mint...

A fűnek hasonló a hatása mint a sörnek?

Figyelt kérdés
A sör el lazít beálsz tőlle mivel jointot (füves cigit) nem probáltam mèg igy nem tudom az hogy hat volt aki azt mondta hasonló mint a sör

2022. jan. 28. 01:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ne próbáld ki, mert börtönbe zárnak illegális dolog tartásával.
2022. jan. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinél más, csak úgy mint a sör. Valakit ellazít valaki pont befeszül tőle és kötekszik. Egyedül ne próbáld ki, csak olyannak akiben megbízol.
2022. jan. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
#3 nem tudom hol láttál fűtől kötekedő embert, de ha láttál is, az biztos nem fű volt.
2022. jan. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Egyaltalan nem olyan a hatasa a funek majd csak akkor, amikor fuggove valsz es mar nem is a hatasa miatt szivod, hanem mert a szer hatasa nelkul mar nem is vagy normalis ember. Ilyenkor valoban csak olyan mint a sor.
2022. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

#1

Azt hiszed érdekli? Dehogy érdekli. Tipikus eset. "Haggyá má a hülyeséggel, nem lesz semmi bajom belőle", aztán amikor megvan a baj, neki áll feljebb. Mint mindig ilyen esetekben, és jön a fenyegetés miszerint "Ha kiszabadulok akkor elkaplak és meghalsz!". Valóságban és fikcióban is.

2022. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Életem 30 éve alatt 3x próbáltam a füvet, jelentem nem alakult ki függőség!


Kedélyjavító, nekem mindentől nevethetnékem támadt a hatása alatt, legyen akár kellemetlen a szituáció, ezért inkább otthon érdemes szívni. Némi hallucinació is volt tőle, plusz az a kellemes "repülés" élmény, ahogy sokan mások leírják, olyan súlytalannak éreztem magam. A legutolsót szex előtt szívtam el, szerintem fantasztikus élmény volt.


Jobb, mint a sör, és nem is lötyög semmi a gyomrodban, rosszul sem leszel tőle.

2022. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%

#6

Jó, jó... nem érdekel a reklám. Tartsd meg az illegális örömeid magadnak, oké?

2022. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

7


A kérdezőnek válaszoltam, nem neked!

2022. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%

Én nagyon sok kábítószert kipróbáltam már, főleg a pszichedelikus irányban.

Gomba, LSD, DMT, DXM, LSA, ketamin, fű, tényleg sokminden volt.

Nem lettem függő semmitől sem.

Elképesztően rossz véleménnyel vagyok a fűről. Sokszor szívtam, elképesztően jó minőségű holland, amerikai nemes hibrid füveket is.

Mindenkit próbálok lebeszélni róla. Ami most a fűvel történik, az ugyan az, mint ami a századfordulón a dohánypiacon. A cannabis lobbi bemeséli az embereknek, hogy ártalmatlan, jót tesz, stb stb. Meg a nagy fenét. A legkárosabb tompító hülyeség.

Hogy a sörhöz hasonlít-e? Picit igen, de más azért. Ha a sört az izéért iszod, akkor nem hasonlít, ha meg meló után beversz két DEEPet vagy Lővenbraut, akkor igen, akkor ugyan az, mint a fű.

2022. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
Hetes vagyok. Hiába nulláztok le, igazam van. De tudjátok mit? Drogozzatok meg miegyéb, aztán ne csodálkozzatok, ha egy névtelen feljelentés miatt börtönben végzitek. Dehát neeeem érdekel titeket, hiszen törvényt szegni klassz dolog... Idióták....
2022. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!