Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan kezeljem a másnaposságk...

Hogyan kezeljem a másnaposságkor jelentkező hányingert?

Figyelt kérdés
Egyelőre egész nap émelyegtem és legszívesebben kihánynám a lelkemet is. Hánytam is, utána pótoltam a vizet. Egész este nem tudtam aludni, már rögtön szarul voltam. Mellesleg, három kupica pálinkáról van szó, üres gyomorra.

2022. febr. 22. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem kellett volna üres gyomorra, bár előtte 1-2 órával ettem.
2022. febr. 22. 14:19
 2/6 anonim válasza:
96%
Savcsökkentő gyógyszer. Ha nincs otthon akkor szódabikarbóna vízben elkeverve.
2022. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
80%
Cola is jó a hányinger ellen
2022. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2022. febr. 22. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Citrusfélék apránként, behűtve. Nehéz ellenállni, de tényleg haladj apránként, és amikor kezd snassz ízük lenni, akkor már csak a vízbevitelre kell figyelj. Rengeteg házi pálinka és csípős házi kolbász betolása utáni másnap, szép epehányósan induló reggelen volt olyanom (miután koppanásig nullára hánytam magam), hogy kéne egy sima zöldpaprika. Elrágcsáltam tízóraira, délben már lapátoltam befele az igényes kolesztápot. Sós dolgokról ne feledkezz meg, és ha rákívánsz, szalonna is jó lehet.
2022. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. ápr. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!