Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a Mo-n kapható legkülön...

Melyik a Mo-n kapható legkülönlegesebb sör?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elképesztően ködös és megfoghatatlan fogalom. Vannak mikrofőzdék, amik kis mennyiségben készítenek söröket és nem gyártják újra, de ettől még nem lesz valami a legkülönlegesebb.


Ha valami nagyon szokatlant szeretnél, akkor még talán el tudod csípni a Beerselectionben vagy más igényes sörszaküzletben a lilahagymalekváros sört:


[link]


De az eladók tudnak segíteni minden kérdésben, tanácsot is adnak.

2022. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Inkább valami sörízűre gondolok.
2022. márc. 3. 14:21
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit jelent az, hogy "sörízű"? Szerintem te se tudod mit szeretnél. Ilyenkor kell szakértőktől tanácsot kérni, amit a sörszaküzletekben megtehetsz.
2022. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sörízű: amilyen a hagyományos sörök íze (világos, barna stb-komló, búzasör).

A lilahagymalekvárt semmiképp nem sorolnám ide. Attól függetlenül lehet finom.

2022. márc. 3. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
De buta egy kérdésed van. Különleges sört kérsz, de sima sört akarsz, a különlegességet elveted. Ez most komoly? Akkor menj be a boltba, vegyél le 10 fajtát, és találd ki, neked melyik a legfinomabb. De egyik sem lesz különleges...
2022. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyomány sört keresel, akkor is jó az első válaszadó linkje, én tőlük szoktam sört venni, ha innék valami izgalmasabb tételt, ár-érték-kínálat szempontjából ők a legjobbak talán.

A onebeerben nagyobb a kínálat, főleg magyar Kraft vonalon, de ők drágábbak picit.


Vannak nagyon drága és különleges belgáik, príma és még megfizethető izgalmas német lágereik, és sok sok különleges "kevésbé sörízű " ilyen olyan komlós felsőerjesztő kisüzemi sörkülönlegesség

2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Phoney ***** válasza:
82%

Sok olyan „különleges” sör van, amiben nincs ízesítés a komlón kívül (tehát nem lehet ráfogni, hogy ne lenne sörízű), de 50 különleges sörből mégis mitől lenne az egyik a "legkülönlegesebb"?

A „legkülönlegesebb sör” pont olyan értelmetlen kifejezés, mint a legszebb nő, legfurcsább ember, legjobb kocsi, stb.

2022. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en a rizmajer soreit szeretem
2022. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A keresztanyám fia csinál baklava-s sört

Nem tudom milyen az íze elajándékoztam

2022. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

10)

A HopTop főzde is csinál (hacsak nem ők a rokonaid), 1000 ft körül adnak egy dobozzal, teljesen baklava íze van, egy Bock típusú sört (ami elég sötét, barnás, karamellás alapból) kevernek össze mindenféle baklava hozzávalóval. Nekem nem jött be annyira, de én nem szeretem ezeket a "pastry ale" típusú söröket.

2022. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!