Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az a mondás, hogy borra nem...

Az a mondás, hogy borra nem szabad sört inni, kis mennyiségekre is igaz?

Figyelt kérdés
Vagy csak ha az ember lerészegedésig iszik? Ma kipróbáltam egy-egy pohárral egymás után. De egyelőre 3-4 óra elteltével se érzek semmi különöset.
2022. máj. 20. 17:05
 1/8 anonim válasza:
88%
Nagy mennyiség esetében sem igaz. Tapasztalatból mondom, én ittam már boros-cola-t sörrel, sört energiaitallal, sört pszichiátriai gyógyszerrel, és még mindig nincs semmi bajom.
2022. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Bem azt mondták, hogy bajod lesz, csak macskajajod.
2022. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Kíváncsi voltam és kipróbáltam, ittam Két deci borra egy korsó sört. Egy órán keresztül émelyegtem, és többször közel voltam ahhoz hogy le nyúljak a torkomon
2022. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik sorrendtől sincs semmi bajom. Bár jellemzően inkább megmaradok egy italnál.

Egyébként igen, a mondás igaz vagy sem az állítása, a másnapra vonatkozik, ergo kis összmennyiség esetén semmiképp nem számít.

2022. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Max másnap inkább csak hányingered lesz.
2022. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Van egy mondás: Borra sör meggyötör, sörre bor bármikor.
2022. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
6-os, igaz a mondás, kipróbáltam, nem csak városi legenda, sörrel érdemes kezdeni, fordítva nem kellemes
2022. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Én mindig így szoktam inni. A sört úgy iszom mint a vizet bármihez, csak nyilván érzek belőle valamit.
2022. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!