Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan és mit isztok összejöve...

Hogyan és mit isztok összejöveteleken?

Figyelt kérdés

Én régen rövideztem, hajlamos voltam lerészegedni, most inkább 2-3 sör rövid idő alatt, majd tulajdonképpen végeztem is a folyadékbevitellel. Régen ittam koktélokat, boroztam is, sőt össze vissza is fogyott minden egymás után.


Étkezést előtte vagy közben intézitek, esetleg direkt nem tele hassal mentek, hogy kevesebb is érezhető legyen? Összejövezel alatt esztek mogyorót vagy chipset?


Most kimondottan kocsmázásról esetleg parkba kiülős összejövetelről érdeklődöm.



2022. máj. 30. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak bort.
2022. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte szoktunk kajálni. Parkban, kocsmában nem jellemző a nasi, ha közben megéheznénk, akkor beiktatunk egy taktikai gyorséttermezést. Én a sört preferálom a lazább délutánokhoz/estékhez, rövidet inkább akkor iszok, ha kifejezetten a berúgás a cél, mert mondjuk szülinapot ünneplünk vagy valami hasonló.
2022. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. máj. 31. 01:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont most hétvégén voltam házibuliba. Whiskey, Bacardi, volt a menü amúgy...én személy szerint alig tudok enni ha iszok is, szóval egy szelet pizzát ettem meg és ennyi.
2022. máj. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már direkt eszem előtte, hogy ne álljak fejre. Helyzetfüggő, mit iszok. Szülinapkor mehet a feles is, de szeretek koktélokat inni és készíteni is. Sört nem szeretem, cidert iszok helyette.
2022. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, általában inkább sört iszom, mert a bor hamar fejbevág, de csak akkor, ha van felsőerjesztésű. Ha csak lager van, marad a bor. Rövidet inkább az íz, illat, harmónia miatt iszom. Pálinkát, single malt whiskeyt, brandyt vagy likőrt. Nekem nem a berúgás a cél. Ha külön kajálás nincs betervezve, akkor eszem előtte.
2022. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában eg, jó minosegu bort viszek, abbol froccsozok, neha tisztan.

Ha mas hoz, akkor sommersbyt, egy este alatt 2t. De magamnak nem cipelnem, a bort egyszerubb, meg az mindig van otthon (borasz ismerosok)

Sort nagyon ritkan es csak izesitettet

Ha a tobbiek tomenyeznek akkor azt felontve pl vodka narancs, gintonic

24N

2022. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!